Bóle stawów

Twój wybór:
zdjęcie produktu Kopiryna

Kopiryna Tabletki, 6 szt

Kopiryna - tabletki od bólu głowy to produkt leczniczy do stosowania w bólu o lekkim i średnim nasileniu (ból głowy, ból mięśni, ból menstruacyjny, gorączka).

Paracetamol Aurovitas 500 mg, tabletki, 10 szt.

Preparat zawiera paracetamol, lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. 

Paracetamol Aurovitas 500 mg, tabletki, 12 szt.

Preparat zawiera paracetamol, lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. 

Krio Plaster Chłodzący, z mentolem, 1 szt

Krio Plaster to wyrób medyczny w postaci plastra chłodzącego. Produkt przeznaczony jest do miejscowego stosowania na skórę w celu uśmierzenia bólów mięśni i łagodzenia ich napięcia. Wykazuje do 12 godzin działania.

Paracetamol Polfa-Łódź 500 mg, tabletki, 10 szt.

Produkt leczniczy do stosowania w leczeniu bólu o łagodnym do umiarkowanego nasilenia lub/i gorączki.

Hot Plaster Plaster rozgrzewający, 9x14 cm, 1 szt

Hot Plast, plaster rozgrzewający to wyrób medyczny. Plaster zawiera wyciągi roślinne doceniane i powszechnie stosowane już w medycynie ludowej. Czarci pazur i arnika słyną od lat m.in. z właściwości rozgrzewających. Ciepło powstające w wyniku aplikacji plastra na wilgotną skórę powoduje miejscowe usprawnienie krążenia krwi, dzięki czemu mięśnie ulegają rozluźnieniu, a ból ustaje.

Paracetamol Aurovitas 500 mg, tabletki, 24 szt.

Preparat zawiera paracetamol, lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. 

Paracetamol Filofarm 500 mg, tabletki, 20 szt.

Produkt leczniczy do stosowania w leczeniu bólu o łagodnym do umiarkowanego nasilenia lub/i gorączki.

zdjęcie produktu Paracetamol Biofarm

Paracetamol Biofarm 500 mg, tabletki, 10 szt.

Paracetamol Biofarm to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. 

Oleum Camphoratum Płyn, (Avena), 10 g

Olej kamforowy (Oleum Camphoratum) to produkt leczniczy stosowany miejscowo na skórę przy bólach mięśniowych oraz stawowych. Lek można stosować u osób dorosłych oraz dzieci powyżej 6 roku życia.