Gorączka

Twój wybór:
zdjęcie produktu Kopiryna

Kopiryna Tabletki, 6 szt

Kopiryna - tabletki od bólu głowy to produkt leczniczy do stosowania w bólu o lekkim i średnim nasileniu (ból głowy, ból mięśni, ból menstruacyjny, gorączka).

Paracetamol Aurovitas 500 mg, tabletki, 10 szt.

Preparat zawiera paracetamol, lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. 

zdjęcie produktu Ibuprofen

Ibuprofen Tabletki drażowane, 200 mg, 10 szt.

Ibuprofen Aflofarm to lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny. Należy do grupy leków nazwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ).

Paracetamol Aurovitas 500 mg, tabletki, 12 szt.

Preparat zawiera paracetamol, lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. 

Paracetamol Aurovitas 500 mg, tabletki, 24 szt.

Preparat zawiera paracetamol, lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. 

Paracetamol Filofarm 500 mg, tabletki, 20 szt.

Produkt leczniczy do stosowania w leczeniu bólu o łagodnym do umiarkowanego nasilenia lub/i gorączki.

Paracetamol 125 mg, czopki, 10 szt.

Produkt leczniczy wskazany w bólu i gorączce, które towarzyszą np. ząbkowaniu, szczepieniu, przeziębieniu. Przeznaczony dla dzieci od 9 do 24 miesiąca życia.

zdjęcie produktu Ibupar

Ibupar Tabletki drażowane, 200 mg, 10 szt.

Preparat wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe.

zdjęcie produktu Kora wierzby

Kora wierzby Zioło pojedyncze, 50 g

Kora wierzby (Salicis cortex) to produkt leczniczy w postaci zioła do zaparzania, stosowany przy stanach chorobowych, którym towarzyszy gorączka lub w przebiegu łagodnych dolegliwości reumatycznych.

Paracetamol Biofarm 500 mg, tabletki, 10 szt.

Paracetamol Biofarm to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.