Zdjęcie produktu Apap Extra

Apap Extra (500 mg+65 mg), tabletki powlekane, 24szt

Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap.

16,35

Kategorie:
Przeciwbólowe

Tagi:
bóle miesiączkowe, nerwobóle, tabletki, przeziębienie, grypa, ból głowy, bóle mięśniowe, ból brzucha, migrena, stan zapalny, gorączka, kofeina, paracetamol, ból zęba

Apap Extra zwalcza nawet silne bóle: migreny, bóle głowy, bóle kostno-stawowe, bóle menstruacyjne, bóle mięśni, nerwobóle, bóle zębów oraz gorączkę w przebiegu przeziębienia i grypy.

 Jest połączeniem bezpiecznej substancji aktywnej (paracetamol 500mg) ze składnikiem nasilającym i przyśpieszającym działanie leku (kofeina 65mg). Dodatkowy składnik działa również pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i dodatkowo znosi uczucie zmęczenia. Mogą wystąpić: niemiarowość rytmu serca, bezsenność, niemożność skupienia uwagi, drżenia mięśniowe, drażliwość, zawroty głowy, nudności,
wymioty, pieczenie w nadbrzuszu, kolka nerkowa, martwica brodawek nerkowych, ostra niewydolność nerek, skórne reakcje alergiczne
(pokrzywka, wysypka). Rzadko obserwowano agranulocytozę, bardzo rzadko trombocytopenię.

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Wrodzony niedobór G-6-PD i reduktazy methemoglobinowej. Choroba alkoholowa. Ciężka niewydolność
wątroby lub nerek. Zaburzenia rytmu serca. Stosowanie inhibitorów MAO oraz okres do 2 tygodni po ich odstawieniu. Nie należy stosować w I
trymestrze ciąży, w okresie karmienia piersią oraz u dzieci poniżej 12 rż.

Doustnie: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę). Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.

1 tabletka zawiera paracetamol 500 mg, kofeina 65 mg oraz substancje pomocnicze: powidon, woda oczyszczona, skrobia kukurydziana, metyloceluloza, talk, wapnia stearynian. W skład otoczki wchodzą: etylohydroksypropyloceluloza, glikolpolietylenowy.

Podobne produkty do Apap Extra, 500 mg + 65 mg, tabl.powl., 24 szt,bl(2x12)

Kupujący Apap Extra, 500 mg + 65 mg, tabl.powl., 24 szt,bl(2x12)
Kupowali również