Zdjęcie produktu Apap Przeziębienie FAST

Apap Przeziębienie FAST Tabletki musujące, 10 szt

APAP Przeziębienie FAST to musująca formuła leku, która szybko zwalcza objawy przeziębienia i grypy, takie jak podwyższona temperatura, ból gardła, ból głowy, bóle mięśni i bóle kostno-stawowe. Obecna w preparacie witamina C niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.

19,01

Kategorie:
Mięśnie i stawy » Ból mięśni
Mięśnie i stawy » Bóle stawów » Bóle stawów - preparaty doustne
Przeciwbólowe » Ból gardła
Przeciwbólowe » Ból głowy
Przeziębienie i grypa » Gorączka » Do rozpuszczenia
Przeziębienie i grypa » Katar
Przeziębienie i grypa » Zatoki

Tagi:
katar, przeziębienie, grypa, us pharmacia, lek przeciwbólowy, witamina c, usp zdrowie

Krótkotrwałe leczenie objawów występujących w przebiegu przeziębienia lub grypy, takich jak:

  • gorączka,
  • ból głowy,
  • ból gardła,
  • bóle mięśniowe i bóle kostnostawowe.

Preparat zawiera paracetamol i witaminę C. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Witamina C uzupełnia zwiększone zapotrzebowanie na kwas askorbowy, występujące w czasie przeziębienia lub grypy.

Nie należy przyjmować leku

Wcześniej obserwowano objawy uczulenia na paracetamol lub którykolwiek składnik leku.
Występują następujące schorzenia: wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, wirusowe zapalenie wątroby, kamica moczowa, chorobę alkoholową, fenyloketonuria.
Podczas leczenia inhibitorami MAO i w okresie do 2 tygodni od zaprzestania przyjmowania tych leków lub zydowudyną.
Nie należy stosować u kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią.
Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Stosowanie innych leków
Ze względu na ryzyko przedawkowania leku nie należy stosować równocześnie z innymi lekami zawierającymi paracetamol i witaminę C. W przypadku równoczesnego stosowania leków przeciwzakrzepowych (warfaryny, kumaryny), ryfampicyny (lek stosowany w leczeniu gruźlicy), leków przeciwpadaczkowych, leków uspokajających i nasennych, inhibitorów MAO (leki stosowane m.in. w depresji), zydowudyny (lek stosowany w zakażeniu wirusem HIV), glinu (stosowany w łagodzeniu zgagi), żelaza (stosowany w zapobieganiu i leczeniu niedokrwistości), chloramfenikolu (antybiotyk), chlorzoksazonu (lek o działaniu zwiotczającym mięśnie szkieletowe) przed przyjęciem leku należy zasięgnąć opinii lekarza.

Stosowanie leku może być przyczyną fałszywych wyników niektórych badań laboratoryjnych (np. oznaczanie glukozy, kreatyniny).

Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: jednorazowo 1 tabletkę. Przyjmować co 4-6 godzin.

Nie należy stosować więcej niż 3 tabletki na dobę.
Przed zażyciem tabletkę należy rozpuścić w szklanki wody.

Paracetamol 500mg, kwas L-askorbinowy 300mg. Pozostałe składniki: kwas cytrynowy bezwodny, wodorowęglan sodu, węglan sodu bezwodny, powidon, Makrogol 6000, aromat cytrynowy 135460, sacharyna sodowa, aspartam (E951), aromat cytrynowo-limonowy 135459, magnezu stearynian, sól sodowa fosforanu ryboflawiny.

Podobne produkty do APAP ból i gorączka C plus (Przezięb.FAST),tabl.musuj,10 szt

Kupujący APAP ból i gorączka C plus (Przezięb.FAST),tabl.musuj,10 szt
Kupowali również