tag: biegunka

zdjęcie produktu Dicoflor

Dicoflor krople 5ml

Dicoflor to krople renomowanej firmy Bayer gwarantującej wysoką jakość i bezpieczeństwo stosowania. Krople probiotyczne dla dzieci, zawierające żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG przywracają naturalną równowagę flory bakteryjnej w organizmie, zarówno dzieci, jak i dorosłych.

zdjęcie produktu Dicoflor

Dicoflor kapsułka 20

Suplement diety Dicoflor zawiera szczep bakterii Lactobacillus rhamnosus GG o korzystnym działaniu potwierdzonym w licznych badaniach klinicznych.

zdjęcie produktu Debutir - kapsułki

Debutir - kapsułki Kapsułka, 60 sztuk

Debutir to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci kapsułek. Preparat zawiera w swoim składzie maślan sodu w postaci mikrogranulatu, który odżywia komórki nabłonka jelit i pomaga w utrzymaniu prawidłowej pracy przewodu pokarmowego. Debutir zalecany jest do postępowania dietetycznego m.in. w: • zaburzeniach czynności jelit (zespół jelita nadwrażliwego), • w chorobach zapalnych błony śluzowej żołądka i jelit, • w zaburzeniach flory jelitowej, • w niedoborach krótkołańcuchowych kwasów tłuszczowych, • w zakażeniach jelit i biegunce, • przy przewlekłych zaparciach, • czy wzdęciach brzucha. Debutir mogą stosować dorośli i dzieci powyżej 7. roku życia.

zdjęcie produktu Enteromax Forte

Enteromax Forte Kapsułki, 30 szt.

ENTEROMAX FORTE to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w trakcie i po antybiotykoterapii oraz w biegunkach różnego pochodzenia. Zawiera większą ilość wyselekcjonowanych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG, drożdże szczepu Saccharomyces boulardii oraz dodatkowo inulinę.

zdjęcie produktu Sanprobi IBS
zdjęcie produktu Dierol

Dierol Krople, zawiesina doustna, 8 ml

Dierol krople to wyjątkowy preparat, ponieważ zawiera jeden z najlepiej poznanych i przebadanych szczepów Saccharomyces boulardii. Zaleca się stosowanie Saccharomyces boulardii w profilaktyce biegunki związanej z antybiotykoterapią, a także w podróży.

zdjęcie produktu Floractin

Floractin Kapsułki, 20 sztuk

Floractin to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego dla niemowląt od pierwszych dni życia, dzieci oraz osób dorosłych. 

zdjęcie produktu Floractin elektrolity

Floractin elektrolity 20 saszetek

Floractin elektrolity preparat o zmniejszonej osmolarności jest dietetycznym środekiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego dla niemowląt, dzieci i osób dorosłych w przypadku zaburzenia równowagi wodno-elektrolitowej organizmu. Jego skład został opracowany zgodnie z zaleceniami Europejskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci (ESPGHAN).

zdjęcie produktu Enterol 250

Enterol 250 Kapsułki, 250 mg, 10 szt

Enterol 250 (Saccharomyces boulardii) to lek przeciwbiegunkowy w postaci kapsułek.

zdjęcie produktu Enterol 250

Enterol 250 Proszek do sporządzania zawiesiny doustnej, 250 mg, 10 saszetek

Enterol 250 (Saccharomyces boulardii) to lek przeciwbiegunkowy w postaci proszku do sporządzania zawiesiny doustnej.