tag: biegunka

zdjęcie produktu Stoperan

Stoperan 2mg, kapsułki, 18 szt

Stoperan to lek stosowany w objawowym leczeniu ostrej i przewlekłej biegunki. Substancją aktywną leku jest loperamid. Działanie preparatu polega na hamowaniu nasilonych ruchów jelit oraz zwiększaniu wchłaniania wody. W ten sposób lek spowalnia przechodzenie treści pokarmowej przez jelita, co prowadzi do zmniejszenia częstości i liczby wypróżnień. Stoperan powoduje również zwrotne wchłanianie wody w jelicie grubym, dzięki czemu zmienia konsystencję stolca. Lek jest przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 6. roku życia.

zdjęcie produktu Stoperan

Stoperan Kapsułki twarde, 2 mg, 8 szt

Stoperan to doustny lek przeciwbiegunkowy w formie małych, łatwych do połknięcia kapsułek. Lek bezpośrednio hamuje wzmożoną perystaltykę i zwiększa wchłanianie wody z jelita. Dzięki temu przywraca normalną pracę jelit, zwalnia pasaż jelitowy i zmniejsza utratę wody i elektrolitów z organizmu
 

zdjęcie produktu Sanprobi IBS
zdjęcie produktu Osłonik Max

Osłonik Max Prosz., 10 sasz.

Preparat zawiera szczepy Lactobacillus rhamnosus GG oraz Saccharomyces boulardii, które utrzymują równowagę naturalnej mikroflory przewodu pokarmowego oraz wzmacniają odporność organizmu

zdjęcie produktu Osłonik Max

Osłonik Max Kapsułki, 20 szt

Osłonik Max jest preparatem zawierającym 3 składniki o uzupełniającym się działaniu: Lactobacillus rhamnosus GG, Saccharomyces boulardii oraz prebiotyk – inulinę. Szczepy Lactobacillus rhamnosus GG oraz Saccharomyces boulardii mają udokumentowane działanie probiotyczne w zmniejszeniu ryzyka biegunki związanej ze stosowaniem antybiotyku oraz biegunki infekcyjnej.

zdjęcie produktu Osłonik Max Extra

Osłonik Max Extra Kaps., 20 szt

Osłonik Max Extra zawieraja żywe kultury bakterii: Lactobacillus rhamnosus GG, Saccharomyces boulardii oraz inulinę. Wpływa na przywrócenie i pomaga w utrzymaniu naturalnej flory bakteryjnej w jelitach.

zdjęcie produktu Nifuroksazyd Hasco 200

Nifuroksazyd Hasco 200 200 mg, tabletki powlekane, 12 szt.,

Preparat stosowany w ostrej lub przewlekłej biegunce w przebiegu zakażeń bakteryjnych przewodu pokarmowego.

zdjęcie produktu Laremid

Laremid Tabletki, 2 mg, 10 szt

Laremid Lek przeciwbiegunkowy przeznaczony do stosowania doraźnego.

zdjęcie produktu Lakcid

Lakcid Liofilizowane do sporządzania zawiesin doustnych, 10 ampułek

LAKCID jest proszkiem do sporządzania zawiesiny do podania doustnego.

zdjęcie produktu Jonolit

Jonolit Proszek, 5,4 g, 10 saszetek

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego.
Smak tutti-frutti.