tag: biegunka

zdjęcie produktu Elektrolity

Elektrolity Proszek, smak pomarańczowy,7 saszetek

Elektrolity do postępowania dietetycznego w biegunce. Specjalna kombinacja elektrolitów i glukozy, o zmniejszonej osmolarności 245 mOsm/l.

zdjęcie produktu Dierol

Dierol Krople, zawiesina doustna, 8 ml

Dierol krople to wyjątkowy preparat, ponieważ zawiera jeden z najlepiej poznanych i przebadanych szczepów Saccharomyces boulardii. Zaleca się stosowanie Saccharomyces boulardii w profilaktyce biegunki związanej z antybiotykoterapią, a także w podróży.

zdjęcie produktu Osłonik Max Extra

Osłonik Max Extra Kaps., 20 szt

Osłonik Max Extra zawieraja żywe kultury bakterii: Lactobacillus rhamnosus GG, Saccharomyces boulardii oraz inulinę. Wpływa na przywrócenie i pomaga w utrzymaniu naturalnej flory bakteryjnej w jelitach.

zdjęcie produktu Lakcid

Lakcid Liofilizowane do sporządzania zawiesin doustnych, 10 ampułek

LAKCID jest proszkiem do sporządzania zawiesiny do podania doustnego.

zdjęcie produktu Osłonik Max

Osłonik Max Kapsułki, 20 szt

Osłonik Max jest preparatem zawierającym 3 składniki o uzupełniającym się działaniu: Lactobacillus rhamnosus GG, Saccharomyces boulardii oraz prebiotyk – inulinę. Szczepy Lactobacillus rhamnosus GG oraz Saccharomyces boulardii mają udokumentowane działanie probiotyczne w zmniejszeniu ryzyka biegunki związanej ze stosowaniem antybiotyku oraz biegunki infekcyjnej.

zdjęcie produktu Stoperan Elektrolity

Stoperan Elektrolity Proszek, smak pomarańczowy, 5 saszetek

Elektrolity do postępowania dietetycznego w biegunce. Specjalna kombinacja elektrolitów i glukozy, o zmniejszonej osmolarności 245 mOsm/l.

zdjęcie produktu Osłonik Max

Osłonik Max Prosz., 10 sasz.

Preparat zawiera szczepy Lactobacillus rhamnosus GG oraz Saccharomyces boulardii, które utrzymują równowagę naturalnej mikroflory przewodu pokarmowego oraz wzmacniają odporność organizmu