tag: ból głowy

Polopiryna S 300 mg, tabletki, 20 szt.
Polopiryna S zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.

Aspirin C 400 mg + 240 mg, tabletki musujące, 10 szt.
Aspirin C to lek w postaci tabletek musujących. Każda tabletka zawiera substancje czynne: 400 mg kwasu acetylosalicylowego oraz 240 mg kwasu askorbinowego, bardziej znanego jako witamina C.

APAP 500 mg, tabletki powlekane, 50 szt.
Apap to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który jako substancję czynną zawiera paracetamol. Lek stosuje się w bólach różnego pochodzenia, zarówno głowy, zębów, mięśni jak i menstruacyjnych, kostno-stawowych czy nerwobólach.

APAP 500 mg, tabletki powlekane, 24 szt.
Apap to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który jako substancję czynną zawiera paracetamol. Lek stosuje się w bólach różnego pochodzenia, zarówno głowy, zębów, mięśni jak i menstruacyjnych, kostno-stawowych czy nerwobólach.

APAP 500 mg, tabletki powlekane, 12 szt.
Apap to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który jako substancję czynną zawiera paracetamol. Lek stosuje się w bólach różnego pochodzenia, zarówno głowy, zębów, mięśni jak i menstruacyjnych, kostno-stawowych czy nerwobólach.

Ibuprom Tabletki powlekane, 200 mg, 10 szt.
Lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy.

Ibuprom Tabletki powlekane, 200 mg, 50 szt.
Lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy.

Tabcin Trend Kapsułki miękkie, 12 szt.
Tabcin trend Lek przeciw objawom grypy i przeziębienia.

Amol Płyn, 250 ml
Amol składa się z olejków eterycznych, które wykazują szereg właściwości korzystnie wpływających na zdrowie oraz samopoczucie.

Amol Płyn, 150 ml
Amol składa się z olejków eterycznych, które wykazują szereg właściwości korzystnie wpływających na zdrowie oraz samopoczucie.