tag: butelka

zdjęcie produktu Canpol Butelka

Canpol Butelka (BPA 0%), zwierzak, 120ml

Butelka z kolekcji "Wesołe zwierzaki". Spełnia najwyższe normy jakości. Wyposażona w smoczek silikonowy, antykolkowy, okrągły o przepływie szybkim (3m+). Kolor i/lub wzór dobierany losowo.

zdjęcie produktu Lovi Butelka

Lovi Butelka Super Vent, 250 ml, 1 szt.

Butelka LOVI PP jest odporna na uszkodzenia. Posiada system odpowietrzani„SUPER VENT” - nowy zaworek odpowietrzający zapobiega zasysaniu i zapadaniu się smoczka, zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki. Wolna od BPA.

zdjęcie produktu Lovi Butelka

Lovi Butelka Samosterylizująca, 150 ml

Butelka samosterylizująca marki LOVI z użyciem kuchenki mikrofalowej o pojemności 150 ml. Kompatybilna z laktatorami Prolactis i Protect. Posiada system odpowietrzani„SUPER VENT” - zapobiega zasysaniu i zapadaniu się smoczka, zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki.

zdjęcie produktu Canpol

Canpol Szklana + smoczek, 120 ml

Szklana butelka z kolekcji "Przyjaciel Miś". Standardowo wyposażona w smoczek silikonowy antykolkowy okrągły o przepływie wolnym (1). Butelka może być poddawana wielokrotnej dezynfekcji poprzez gotowanie we wrzącej wodzie lub w sterylizatorze parowym. Kolor i/lub wzór dobierany jest losowo.

zdjęcie produktu Canpol Butelka

Canpol Butelka Szklana kolorowa, 240 ml

Szklana butelka z nadrukiem marki Canpol. Standardowo wyposażona w smoczek silikonowy antykolkowy okrągły o przepływie szybkim (3). Butelka może być poddawana wielokrotnej dezynfekcji poprzez gotowanie we wrzącej wodzie lub w sterylizatorze parowym. Kolor i/lub wzór dobierany jest losowo.

zdjęcie produktu Canpol Butelka

Canpol Butelka Dekorowana, 125 ml, 1 szt

Tradycyjna butelka (wąska) o profilowanym kształcie, dekorowana. Umożliwia wygodne trzymanie podczas karmienia. Lekka i poręczna, wykonana z polipropylenu. Butelka nie zawiera  bisfenolu A (0% BPA). Do użytku w mikrofali. Kolor i wzór dobierany losowo.

zdjęcie produktu Canpol Butelka

Canpol Butelka Dekorowana, 250 ml, 1 szt

Tradycyjna (wąska) butelka o profilowanym kształcie. Umożliwia wygodne trzymanie podczas karmienia. Lekka i poręczna, wykonana z polipropylenu. Butelka nie zawiera  bisfenolu A (0% BPA). Do użytku od narodzin. Kolor i wzór dobierany losowo.

zdjęcie produktu Canpol Butelka

Canpol Butelka (BPA 0%) zwierzak, 250 ml

Butelka z kolekcji "Wesołe zwierzaki". Spełnia najwyższe normy jakości. Wyposażona w smoczek silikonowy, antykolkowy, okrągły o przepływie szybkim (12m+). Kolor i/lub wzór dobierany losowo.

zdjęcie produktu Canpol Butelka

Canpol Butelka (BPA 0%), 330 ml

Tradycyjna butelka o profilowanym kształcie umożliwiającym jej wygodne trzymanie podczas karmienia. Zawiera silikonowy smoczek (12m+), dysk uszczelniający przekształcający butelkę w pojemnik do przechowywania / zamrażania pokarmu oraz szczelny kapsel zapobiegający rozlaniu zawartości podczas transportu. Kolor i wzór jest dobierany losowo.

zdjęcie produktu Canpol Easy Start

Canpol Easy Start Antykolkowa butelka szerokootworowa, 240 ml

Butelka szerokootworowa antykolkowa EasyStart "Kolorowe zwierzęta". Zaprojektowana przy współpracy z doświadczonymi mamami, umożliwia karmienie naprzemienne zmniejszając ryzyko częstych kolek. Posiada efektywny system odpowietrzania w smoczku zapobiegający kolce.
Kolor i wzór dobierany jest losowo.