tag: gorączka

zdjęcie produktu Gripex Hot Max

Gripex Hot Max Proszek do sporządzania roztworu doustnego, 8 saszetek

Gripex Hot Max to wieloskładnikowy lek, który dzięki maksymalnym dawkom substancji i precyzyjnej sile działania zwalcza nasilone objawy przeziębienia i grypy.

zdjęcie produktu Naxii

Naxii 220 mg, tabletki powlekane, 20 szt

Naxii to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy. Wskazaniem do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasileniu.

zdjęcie produktu Ibuprom

Ibuprom 200mg, kapsułki, 24 szt.

Ibuprom Sprint Caps to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym stosowanym w bólach o nasileniu słabym do umiarkowanego.

zdjęcie produktu Pedicetamol

Pedicetamol 100 mg/ml, roztwór doustny, 30 ml

Pedicetamol to lek, który zawiera przeciwbólowy i przeciwgorączkowy paracetamol. Lek można krótkotrwale stosować, aby zmniejszyć gorączkę i łagodny lub umiarkowany ból. 

zdjęcie produktu Pedicetamol

Pedicetamol 100 mg/ml, roztwór doustny, 60 ml

Pedicetamol to lek, który zawiera przeciwbólowy i przeciwgorączkowy paracetamol. Lek można krótkotrwale stosować, aby zmniejszyć gorączkę i łagodny lub umiarkowany ból. 

zdjęcie produktu Fervex o smaku malinowym

Fervex o smaku malinowym Granulki do sporządzania roztworu doustnego, 8 saszetek

Fervex o smaku malinowym to produkt leczniczy do leczenia doraźnego objawów przeziębienie, grypy, stanów grypopodobnych jak np. ból głowy, gorączka, katar.

zdjęcie produktu Febrisan

Febrisan Proszek musujący, 5 g, 12 saszetek

Febrisan Lek przeciwko objawom przeziębienia i grypy.

zdjęcie produktu Ibuprom Max Sprint

Ibuprom Max Sprint 400 mg, kapsułki miękkie, 10 szt.

Ibuprom Max Sprint to lek przeciwzapalny, przeciwbólowy i przeciwgorączkowy w formie kapsułek miękkich, zawierających ibuprofen z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Ibuprom max sprint stosuje się w bólach różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy (m.in. ból napięciowy), migrena z aurą lub bez aury (objawy takie jak: ból głowy, nudności, nadwrażliwość na światło i dźwięk), bóle zębów, nerwobóle, bóle mięśniowe, bóle kostne i stawowe. Lek można podawać również w bólu menstruacyjnym oraz gorączce, towarzyszącej np. przeziębieniu czy grypie. Lek jest przeznaczony dla osób dorosłych oraz młodzieży w wieku powyżej 12 lat.

zdjęcie produktu Ibufen dla dzieci forte

Ibufen dla dzieci forte (200mg/5ml), truskawkowa zawiesina doustna, 100 ml

Ibufen dla dzieci forte to lek należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) stosowany w przypadku gorączki oraz bólu różnego pochodzenia. Lek jest w postaci zawiesiny barwy białej lub prawie białej, o zapachu i smaku truskawkowym.
Od 3 miesiąca życia.