tag: grypa

zdjęcie produktu Polopiryna S

Polopiryna S Tabletki rozpuszczalne, 300 mg, 20 szt

Polopiryna S zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.

zdjęcie produktu Aspirin C

Aspirin C 400 mg + 240 mg, tabletki musujące, 10 szt.

Aspirin C to lek w postaci tabletek musujących. Każda tabletka zawiera substancje czynne: 400 mg kwasu acetylosalicylowego oraz 240 mg kwasu askorbinowego, bardziej znanego jako witamina C. 

zdjęcie produktu Solpadeine Tablets

Solpadeine Tablets Tabletki musujące, 12 szt

Lek zawiera 3 substancje czynne: paracetamol, kofeinę i kodeinę. Jego działanie lecznicze jest wynikiem skojarzonego działania substancji czynnych.

zdjęcie produktu APAP

APAP 500 mg, tabletki powlekane, 50 szt.

Apap to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który jako substancję czynną zawiera paracetamol. Lek stosuje się w bólach różnego pochodzenia, zarówno głowy, zębów, mięśni jak i menstruacyjnych, kostno-stawowych czy nerwobólach.

zdjęcie produktu APAP

APAP 500 mg, tabletki powlekane, 24 szt.

Apap to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który jako substancję czynną zawiera paracetamol. Lek stosuje się w bólach różnego pochodzenia, zarówno głowy, zębów, mięśni jak i menstruacyjnych, kostno-stawowych czy nerwobólach.

zdjęcie produktu APAP

APAP 500 mg, tabletki powlekane, 12 szt.

Apap to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który jako substancję czynną zawiera paracetamol. Lek stosuje się w bólach różnego pochodzenia, zarówno głowy, zębów, mięśni jak i menstruacyjnych, kostno-stawowych czy nerwobólach.

zdjęcie produktu Ibuprom

Ibuprom Tabletki powlekane, 200 mg, 10 szt.

Lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy.

zdjęcie produktu Ibuprom

Ibuprom Tabletki powlekane, 200 mg, 50 szt.

Lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy.

zdjęcie produktu Gripex

Gripex Tabletki powlekane, 24 szt.

Gripex to połączenie działania trzech składników aktywnych: paracetamolu, pseudoefedryny i dekstrometorfanu, które precyzyjnie uderzają w objawy, przeziębienia i grypy, aby szybko wrócić do pełni sił.

zdjęcie produktu Ibuprom Max

Ibuprom Max Tabletki drażowane, 400 mg, 12 szt.

Ibuprom Max to lek przeciwbólowy, ale także stosuje się go w leczeniu stanu zapalnego. Lek również obniża gorączkę. Ibuprom Max zawiera ibuprofen, który należy do niesteroidowych leków przeciwzapalnych i podaje się go w ostrych bólach jak migrenowe, menstruacyjne czy kostne. Lek stosuje się także w łagodnych i umiarkowanych bólach różnego pochodzenia np. głowy, nerwobólach oraz w gorączce, która towarzyszy przeziębieniu, grypie czy chorobom zakaźnym.