tag: higiena jamy ustnej

zdjęcie produktu Protefix

Protefix Krem mocujący, 47g (40 ml)

Krem mocujacy Protefix jest bardzo skuteczny w przypadku wiekszości problemów z mocowaniem protezy. Odznacza się dużą siłą mocowania przez cały dzień, zarówno w warunkach utrudnionej przyczepności jak i przy intensywnej produkcji śliny. Działa na mokro. Kompozycja 2 polimerów pozwala na wiązanie wody i natychmiastowe działanie bez osuszania protezy.
Ma neutralny smak i łatwo daje się usuwać z protezy.

zdjęcie produktu Corega Tabs Bio Formula

Corega Tabs Bio Formula Tabletki do czyszczenia protez, 136 szt

COREGA TABS Tabletki do czyszczenia protez zębowych. Zabijają 99,9% bakterii, które są główna przyczyną nieświeżego oddechu. Usuwają osad oraz przebarwienia. Odświeżają protezę.

zdjęcie produktu Corega Super Mocny Delikatnie Miętowy

Corega Super Mocny Delikatnie Miętowy Krem do protez, 70 g

Corega Super Mocny Delikatnie Miętowy to krem do mocowania protez, który zapewnia mocne i długotrwałe utrzymanie protezy zębowej we właściwym miejscu. Preparat odpowiednio uszczelnia protezę i zapobiega dostawaniu się resztek pokarmu pod jej powierzchnię. Corega Super Mocny Delikatnie Miętowy poprawia stabilność protezy, zwiększa siłę zgryzu, dzięki czemu można spożywać pokarmy na jakie ma się ochotę, nawet takie, których gryzienie mogło wcześniej sprawiać problemy. Dodatkowo krem ma miętowy smak, dzięki czemu zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.

zdjęcie produktu Anaftin

Anaftin Płyn do stosowania w jamie ustnej, 120 ml

Łagodzi dolegliwości bólowe wywołane przez niewielkie zmiany w jamie ustnej, takie jak: afty, aftowe zapalenie jamy ustnej, owrzodzenia aftowe, uszkodzenia błony śluzowej wywołane przez aparaty ortodontyczne i źle dopasowane protezy.