tag: karmienie piersią

zdjęcie produktu Laktator Lakta Plus

Laktator Lakta Plus Laktator ręczny, 1 szt.

Umożliwia kontynuowanie naturalnego kamienia, gdy Mama wraca do pracy lub gdy istnieje konieczność pozostawienia dziecka pod opieką innej osoby.

zdjęcie produktu Pregna Plus

Pregna Plus Kapsułki, 30 szt.

Suplement diety dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, zawierający rekomendowane składniki: kwas foliowy, żelazo, jod, witaminę D oraz kwas omega-3, DHA.

zdjęcie produktu Doppelherz aktiv Mama

Doppelherz aktiv Mama Kapsułki, 60 szt.

Suplement diety dla kobiet. Preparat pomaga uzupełnić dietę w składniki odżywcze niezbędne podczas ciąży i karmienia piersią. Dostarcza zestaw składników rekomendowanych do stosowania w ciąży: DHA, kwas foliowy, żelazo, jod, magnez i cynk.

zdjęcie produktu D-Vitum Forte 1000 j.m.

D-Vitum Forte 1000 j.m. Kapsułki z witaminą D dla dorosłych, 60 szt.

Suplement diety w postaci kapsułek, zawierający 1000 j.m. witaminy D. Przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.

zdjęcie produktu Lakta Mila LRM-4

Lakta Mila LRM-4 Laktator ręczny, 1 szt.

Laktator Lakta Mila zapewnia skuteczność odciągania pokarmu przy użyciu niewielkiej siły. Laktator jest bardzo delikatny – łagodnie i bezboleśnie ściąga pokarm. 

zdjęcie produktu Prenatal Duo

Prenatal Duo Kapsułki twarde, 30 szt. + kapsułki żelatynowe, 60 szt.

Prenatal Duo jest szczególnie polecany kobietom w II i III trymestrze ciąży oraz podczas karmienia piersią. 

zdjęcie produktu VIATPIL mama – tabletki na zdrowe i lśniące włosy

VIATPIL mama – tabletki na zdrowe i lśniące włosy Tabletka, 60 sztuk

VITAPIL mama to suplement diety, który został opracowany przez ekspertów z myślą o kobietach po porodzie, w okresie laktacji. Składniki preparatu VITAPIL mama są bezpieczne dla mam karmiących, a jednocześnie zapewniają kompleksowe wsparcie zdrowia skóry głowy oraz włosów, poprzez dostarczanie niezbędnych witamin i składników mineralnych. Substancje czynne VITAPIL mama działają od wewnątrz – nie tylko na łodygę włosa, ale przede wszystkim na cebulkę i gruczoły łojowe. Sprawiają, że włosy stają się mocne, elastyczne i bardziej lśniące. VITAPIL mama zwiera m.in. naturalną krzemionkę z bambusa, ale został również wzbogacony w kompleks AMINQ2 - aminokwasy zawierające siarkę.

zdjęcie produktu Doppelherz aktiv Mama PREMIUM – suplement diety

Doppelherz aktiv Mama PREMIUM – suplement diety Kapsułki, 60 szt.

Suplement diety przeznaczony dla kobiet w ciąży, wspierający prawidłowy rozwój dziecka.

zdjęcie produktu Calcium Sanosvit

Calcium Sanosvit syrop, 150ml

Sanosvit Calcium to lek w postaci syropu, który stosuje się w celu uzupełnienia niedoboru wapnia w organizmie. Preparat jest zalecany kobietom w ciąży oraz karmiącym piersią, osobom chorującym na osteoporozę, a także wspomagająco w leczeniu objawów alergii. Substancjami czynnymi leku są glukonolaktobionian wapnia i laktobionian wapnia. Syrop ma przyjemny, bananowy smak i jest łatwy do podawania, dlatego może być z powodzeniem stosowany również u dzieci.

zdjęcie produktu Lovi

Lovi Krążki laktacyjne, 40 szt

Wkładki laktacyjne Discreet Elegance od marki LOVI. Wysokochłonne i wyjątkowo cienkie wkładki zapewniają uczucie suchości zarówno w dzień jak i w nocy. Są wygodnie wyprofilowane i wykończone elegancką koronką zapewniając pełen komfort i higienę.