tag: krem dla dzieci

zdjęcie produktu Linomag z tlenkiem cynku

Linomag z tlenkiem cynku Krem dla dzieci i niemowląt, 50 ml

Krem Linomag z tlenkiem cynku emolient na bazie stabilizowanego oleju lnianego, przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji i ochrony okołopieluszkowej skóry dzieci i niemowląt od pierwszych dni życia. Łagodzi podrażnienia i uczucie swędzenia. Tworzy barierę chroniącą przed działaniem czynników drażniących

zdjęcie produktu Linomag Sun

Linomag Sun Krem z filtrem mineralnym, SPF30, 50 ml

Krem promienioochronny z filtrem mineralnym dla dzieci i niemowląt. Chroni skórę dziecka przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i poparzeniami. Emolient na bazie oleju lnianego.

zdjęcie produktu Aromactiv Baby

Aromactiv Baby żel, 20 g

Żel Aromactiv baby jest przeznaczony dla dzieci i niemowląt od 1. dnia życia. Masaż przy pomocy żelu Aromactiv baby uwalnia odświeżające i oczyszczające zapachy sosny, mięty i eukaliptusa, pomaga dziecku odprężyć się i spokojnie zasnąć.

zdjęcie produktu Ziajka

Ziajka Krem do pielęgnacji dzieci i niemowląt, 50 ml

Krem do pielęgnacji ciałą oraz twarzy dzieci i niemowląt już od 1 dnia życia. Produkt uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. Nie zawiera barwników i alkoholu.

zdjęcie produktu Sudocrem

Sudocrem krem 125g

Sudocrem to krem pielęgnacyjny stosowany w celu zapobiegania pieluszkowemu odparzeniu skóry. Tworzy warstwę zabezpieczającą przed czynnikami drażniącymi. Wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne oraz łagodzące, a także wspomaga regenerację skóry. Specjalna, hipoalergiczna formuła preparatu sprawia, że może być on stosowany tak często, jak jest to potrzebne. Sudocrem jest odpowiedni dla wrażliwej skóry niemowląt, jak również młodzieży, dorosłych oraz osób w podeszłym wieku.