tag: krem do protez

zdjęcie produktu Protefix

Protefix Krem mocujący, 47g (40 ml)

Krem mocujacy Protefix jest bardzo skuteczny w przypadku wiekszości problemów z mocowaniem protezy. Odznacza się dużą siłą mocowania przez cały dzień, zarówno w warunkach utrudnionej przyczepności jak i przy intensywnej produkcji śliny. Działa na mokro. Kompozycja 2 polimerów pozwala na wiązanie wody i natychmiastowe działanie bez osuszania protezy.
Ma neutralny smak i łatwo daje się usuwać z protezy.

zdjęcie produktu Protefix

Protefix Krem mocujący, hipoalergiczny, 47g

Protefix Krem mocujący hypoalergiczny nie zawiera konserwantów, barwników ani substancji aromatycznych. Mogą go więc stosować osoby szczególnie podatne na reakcje uczuleniowe ponieważ zmniejsza ryzyko reakcji alergicznej. 

zdjęcie produktu Protefix

Protefix Krem mocujący z aloesem, 40 ml

Wyrób medyczny do mocowania protez zębowych pełnych i częściowych. Dzięki zawartości wyciągu z aloesu wspomaga regenerację dziąseł.

zdjęcie produktu Corega Super Mocny

Corega Super Mocny Krem super mocny, (bez cynku), 40 g

Corega®  Super Mocny Neutralny Smak należy do gamy kremów mocujących do protez Corega® bez dodatku aromatów i barwników. Specjalna formuła produktu zapewnia trwałe umocowanie protezy przez cały dzień oraz wyróżnia się neutralnym smakiem, który nie koliduje z aromatami spożywanych pokarmów. Krem nie zawiera cynku.

zdjęcie produktu Corega Super Mocny Delikatnie Miętowy

Corega Super Mocny Delikatnie Miętowy Krem do protez, 70 g

Corega Super Mocny Delikatnie Miętowy to krem do mocowania protez, który zapewnia mocne i długotrwałe utrzymanie protezy zębowej we właściwym miejscu. Preparat odpowiednio uszczelnia protezę i zapobiega dostawaniu się resztek pokarmu pod jej powierzchnię. Corega Super Mocny Delikatnie Miętowy poprawia stabilność protezy, zwiększa siłę zgryzu, dzięki czemu można spożywać pokarmy na jakie ma się ochotę, nawet takie, których gryzienie mogło wcześniej sprawiać problemy. Dodatkowo krem ma miętowy smak, dzięki czemu zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.