tag: mikroflora jelitowa

zdjęcie produktu Sanprobi IBS
zdjęcie produktu Enteromax

Enteromax Kapsułki, 10 szt

ENTEROMAX to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w biegunach różnego pochodzenia oraz w zaburzeniach czynnościowych przewodu pokarmowego, a także w celu zmniejszenia wyzyka powikłań mogących wystąpić w trakcie i po antybiotykoterapii. ENTEROMAX zawiera opatentowane połączenie specjalnie wyselekcjonowanych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG oraz drożdży szczepu Saccharomyces boulardii.

zdjęcie produktu Sanprobi IPC

Sanprobi IPC kapsułki, 40 szt.

Sanprobi Super Formula to suplement diety, który w swoim składzie zawiera żywe kultury bakterii, które posiadają korzystny wpływ na fizjologiczną florę bakteryjną człowieka. Produkt o charakterze probiotyku.

zdjęcie produktu 4 Lacti

4 Lacti krople, 5ml

4 Lacti Baby to preparat probiotyczny w postaci doustnej zawiesiny, który stosuje się w celu skrócenia czasu trwania biegunki, a także przywrócenia równowagi mikroflory jelitowej i utrzymania prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Preparat ten zawiera 5 mld liofilizowanych żywych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG. Jest przeznaczony do postępowania dietetycznego u noworodków, niemowląt, dzieci oraz osób dorosłych.

zdjęcie produktu Enteromax Forte

Enteromax Forte Kapsułki, 30 szt.

ENTEROMAX FORTE to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w trakcie i po antybiotykoterapii oraz w biegunkach różnego pochodzenia. Zawiera większą ilość wyselekcjonowanych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG, drożdże szczepu Saccharomyces boulardii oraz dodatkowo inulinę.

zdjęcie produktu Sanprobi IPC

Sanprobi IPC kapsulka 40

Suplement diety Sanprobi Barrier to probiotyk wieloszczepowy, wspomagający przywrócenie oraz utrzymanie równowagi mikroflory jelitowej. Zmniejsza ryzyko powikłań, które mogą pojawić się w trakcie oraz po antybiotykoterapii. Preparat zawiera specjalną kompozycję ośmiu szczepów bakterii probiotycznych. Może być stosowany przez dzieci powyżej 3. roku życia oraz kobiety w ciąży i karmiące piersią.

zdjęcie produktu Multilac Baby

Multilac Baby Krople, synbiotyk, 5 ml

Multilac Baby w postaci kropli to suplement działający wspomagającego w trakcie i po antybiotykoterapii oraz w przypadku zmian naturalnej mikroflory przewodu pokarmowego. Przeznaczony dla niemowląt od 2. miesiąca życia, dzieci i osób dorosłych.

zdjęcie produktu Osłonik Max Extra

Osłonik Max Extra Kaps., 20 szt

Osłonik Max Extra zawieraja żywe kultury bakterii: Lactobacillus rhamnosus GG, Saccharomyces boulardii oraz inulinę. Wpływa na przywrócenie i pomaga w utrzymaniu naturalnej flory bakteryjnej w jelitach.

zdjęcie produktu Dicoflor

Dicoflor krople 5ml

Dicoflor to krople renomowanej firmy Bayer gwarantującej wysoką jakość i bezpieczeństwo stosowania. Krople probiotyczne dla dzieci, zawierające żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG przywracają naturalną równowagę flory bakteryjnej w organizmie, zarówno dzieci, jak i dorosłych.