tag: minerały

zdjęcie produktu Slow-mag

Slow-mag tabletki powlekane dojelitowe, 50 szt.

Suplement diety Slow-Mag B6 jest stosowany w niedoborach magnezu oraz witaminy B6. Pozwala na uzupełnienie codziennej diety w magnez i witaminę B6, tym samym wspierając pracę układu nerwowego i prawidłową kurczliwość mięśni oraz redukując zmęczenie. Jest zalecany szczególnie w okresie intensywnej pracy umysłowej i fizycznej oraz w stanach wyczerpania, wzmożonej drażliwości i podatności na stres.

zdjęcie produktu Olimp Skrzyp Plus

Olimp Skrzyp Plus Kapsułki, 30 szt.

Suplement diety uzupełniający dietę w bioaktywne składniki skrzypu (koloidalną krzemionkę i flawonoidy) oraz wybrane witaminy.

zdjęcie produktu Asparaginian CardioDuo

Asparaginian CardioDuo Tabletki, 50 szt.

Suplement diety zawierający składniki wspomagające serce, układ krążenia, prawidłowe ciśnienie. 

zdjęcie produktu Falvit

Falvit Tabletki drażowane, 60 szt.

Falvit to suplement diety zawierający zestaw witamin i składników mineralnych skomponowany specjalnie dla kobiet.
 

zdjęcie produktu SuperOptic

SuperOptic Kapsułka elastyczna, 60 sztuk

SuperOptic to suplement diety w postaci kapsułek, który dzięki aktywnym składnikom działającym wielotorowo, przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia. Preparat jest szczególnie polecany osobom po 40. roku życia ze względu na pogorszenie wzroku związane z wiekiem oraz osobom młodszym narażonym na niekorzystne działanie zewnętrznych czynników środowiskowych. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania preparatu SuperOptic występuje w przypadku spożycia 250 mg DHA dziennie (1 kapsułka). Kapsułki przeznaczone są dla dorosłych i dzieci powyżej 12. roku życia.

zdjęcie produktu Doppelherz aktiv Mama

Doppelherz aktiv Mama Kapsułki, 60 szt.

Suplement diety dla kobiet. Preparat pomaga uzupełnić dietę w składniki odżywcze niezbędne podczas ciąży i karmienia piersią. Dostarcza zestaw składników rekomendowanych do stosowania w ciąży: DHA, kwas foliowy, żelazo, jod, magnez i cynk.

zdjęcie produktu Vitotal dla Kobiet

Vitotal dla Kobiet Tabletki, 30 szt.

Vitotal to suplement diety zawierający zestaw witamin i minerałów dla kobiet.

zdjęcie produktu Vigor Up

Vigor Up Tabletki, 30 szt

VIGOR UP! Unikalne połączenie witamin, minerałów i standaryzowanych ekstraktów roślinnych wzmacniających organizm i dodających energii każdego dnia. Efekty już od pierwszego dnia stosowania.

zdjęcie produktu Vigor Up Fast

Vigor Up Fast Tabletki musujące, smak pomarańczowy, 20 szt

Suplement diety Vigor UP! Fast to połączenie witamin, minerałów i ekstraktów roślinnych, wzmacniające organizm i dodające energii każdego dnia. Energetyzujące działanie płynące z naturalnej kofeiny zawartej w produkcie można odczuć już po 29 minutach od zastosowania. Produkt zawiera cukier i substancję słodzącą.

zdjęcie produktu Nutridrink Protein

Nutridrink Protein Płyn o smaku truskawkowym, 4x125ml

Nutridrink Protein to wysokobiałkowy i wysokoenergetyczny preparat odżywczy w płynie, przeznaczony do postępowania dietetycznego w przypadku niedożywienia związanego z chorobą. Został stworzony z myślą o pacjentach onkologicznych przed, po oraz pomiędzy sesjami radioterapii i chemioterapii. Produkt dostarcza dużą ilość białka, energii i innych składników odżywczych, pozwalając na zachowanie prawidłowej diety oraz pokrycie zapotrzebowania pokarmowego osoby chorej. Dzięki temu Nutridrink Protein wspomaga utrzymanie lub polepszenie stanu ogólnego pacjenta oraz przejście przez proces leczenia. Produkt jest gotowy do spożycia i przeznaczony do picia. Nutridrink Protein może stanowić pełnowartościowy posiłek. Może być stosowany wyłącznie jako uzupełnienie diety.