tag: niedobór witaminy d

zdjęcie produktu Vigantol

Vigantol krople 20.000 j.m./1mg 10ml

Krople Vigantol to lek stosowany w ramach profilaktyki oraz w leczeniu niedoboru witaminy D3. Vigantol zaleca się także przyjmować w celu zapobiegania i leczenia krzywicy, a ponadto w przypadku chorób kości na podłożu metabolicznym, w stanach złego wchłaniania oraz wspomagająco w osteoporozie. Lek ułatwia wchłanianie wapnia oraz wykazuje działanie przeciwkrzywicze. Krople stosuje się doustnie.

zdjęcie produktu Juvit D3

Juvit D3 krople, 10ml

Juvit Baby D3 to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego na bazie oleju roślinnego, stosowany w profilaktyce niedoboru witaminy D3. Preparat jest przeznaczony dla niemowląt już od pierwszych dni życia. Opakowanie produktu posiada wygodną pompkę dozującą, pozwalającą na odmierzenie właściwej dawki.

zdjęcie produktu Bioaron

Bioaron Kapsułki twist-off 400j.m., 90 szt.

Produkt przeznaczony dla niemowląt, dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

zdjęcie produktu Prenatal Duo

Prenatal Duo zestaw 30 tabl.powl.+ 60 kaps.

Suplement diety Prenatal Duo przeznaczony jest dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Preparat składa się z kapsułek Prenatal Classic, zawierających żelazo, cholinę, witaminę D, jod, selen i witaminy B6 i B12, oraz kapsułek Prenatal DHA z kwasem dokozaheksaenowym, czyli DHA, niezwykle ważnym w tym okresie wielonienasyconym kwasem tłuszczowym z rodziny omega-3. Prenatal Duo wspiera prawidłowy rozwój mózgu i siatkówki oka dziecka, wspomaga rozwój płodu, zmniejsza ryzyko rozwoju alergii u dziecka oraz jest pomocny w profilaktyce niedokrwistości i porodu przedwczesnego.

zdjęcie produktu D-Vitum

D-Vitum forte kapsulka 2000iu 60

D-Vitum Forte K2 to suplement diety zawierający składniki pomocne w utrzymaniu zdrowych kości. W skład preparatu wchodzą witaminy D3 i K2 rozpuszczone w oleju lnianym o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych omega-3. Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych.

zdjęcie produktu Humana benelife D3+DHA

Humana benelife D3+DHA Płynna suplementacja witaminy D i DHA, 15 ml

Humana Benelife D3+DHA umożliwia suplementację witaminy D oraz kwasów DHA przy jednym podaniu, za pomocą wygodnej i bardzo precyzyjnej pipetki dozującej. Produkt ma neutralny smak, dzięki czemu maluszkom łatwiej go zaakceptować.

zdjęcie produktu Humana benelife Witamina D3

Humana benelife Witamina D3 Płyn, 5 ml

Humana benelife Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Wspomaga optymalną absorpcję wapnia i fosforu w organizmie. Wyjątkowa forma podania: wygodna i precyzyjna pipeta dozująca. Produkt ma neutralny smak, dzięki czemu maluszkom łatwiej go zaakceptować.