tag: odbijanie

zdjęcie produktu Controloc Control

Controloc Control 20 mg, tabletki dojelitowe, 14 szt

CONTROLOC Control Lek stosowany w krótkotrwałym leczeniu objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, kwaśne odbijanie) u dorosłych.

zdjęcie produktu Ortanol Max

Ortanol Max kapsułki dojelitowe 20 mg, 14 szt.

Ortanol Max to produkt leczniczy zmniejszający ilość produkowanego kwasu solnego w żołądku do stosowania krótkotrwałego w przypadku zgagi, czyli refluksu żołądkowo-przełykowego.

zdjęcie produktu Verdin Complexx

Verdin Complexx Krople trawienne, 40 ml

Verdin Complexx to suplement diety zawierający w swoim składzie ekstrakt z liści karczocha, który wspomaga działanie układu trawiennego. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

zdjęcie produktu Raphacholin

Raphacholin Drażetki, 30 szt.

Raphacholin C zawiera w składzie wyciąg suchy z korzenia rzodkwi czarnej z węglem aktywnym (1:1), wyciąg gęsty z ziela karczocha, kwas dehydrocholowy oraz olejek eteryczny miętowy.  Jest lekiem działającym żółciopędnie i żółciotwórczo (wywiera bezpośredni wpływ na wątrobę, pobudza wydzielanie żółci).

zdjęcie produktu Raphacholin forte

Raphacholin forte Tabletki powlekane, 10 szt.

Rapacholin Forte jest lekiem  zawierającym kompozycję kwas dehydrocholowego z dodatkiem wyciągu z czarnej rzodwki, o działaniu zwiększającym objętość wydzielanej żółci (żółciopędnym) oraz przyspieszającym jej transport do dwunastnicy.