tag: odbudowa stawów

zdjęcie produktu Collaflex duopack - kapsułki

Collaflex duopack - kapsułki Kapsułka, 120 sztuk

Collaflex duopack to suplement diety w postaci kapsułek uzupełniający codzienną dietę w kolagen typu II, siarczan chondroityny, kwas hialuronowy i witaminę C. Preparat polecany jest osobom dbającym o utrzymanie prawidłowej kondycji chrząstki i kości, zwłaszcza osobom starszym i osobom aktywnie uprawiającym sport. Collaflex przeznaczony jest dla osób dorosłych.

zdjęcie produktu Artresan Optima 1 a Day

Artresan Optima 1 a Day Tabletki, 30 sztuk

Suplement zalecany jest jako preparat wspomagający utrzymanie prawidłowego stanu chrząstki stawowej i zdrowia całego stawu. Preparat nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

zdjęcie produktu Artresan Efekt

Artresan Efekt Kapsułka, 30 sztuk

Artresan Efekt to innowacyjny suplement diety stworzony z myślą o wspomaganiu utrzymania prawidłowej kondycji stawów oraz właściwego stanu chrząstki stawowej. Zawiera unikalny, opatentowany składnik ApresFlex, oparty o naturalny ekstrakt wzbogacony o kwas bosweliowy (AKBA). ApresFlex ma udowodniony naukowo, korzystny wpływ na zdrowie stawów. To wysoce skuteczne wsparcie dla zdrowia stawów, ich elastyczności i ruchomości. Z kolei witamina C zawarta w suplemencie Artresan Efekt pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu, a mangan wspiera prawidłowe tworzenie tkanek łącznych.

zdjęcie produktu Artresan Optima

Artresan Optima Kapsułki, 90 szt+30 szt

Artresan OPTIMA to suplement diety wzmacniający chrząstkę stawową i uzupełniający poziom kolagenu. Odbudowa stawów oraz ochrona przed negatywnymi zmianami zachodzącymi w chrząstce stawowej.

zdjęcie produktu Flexiseq

Flexiseq żel, 50 g

Wyrób medyczny w formie żelu Flexiseq dla osób z chorobą zwyrodnieniową stawów. Łagodzi dolegliwości bólowe i zmniejsza sztywność chrząstki stawowej. Wspomaga chronić stawy. Nie zawiera leków.