tag: pieczenie

zdjęcie produktu Sio

Sio Żel po ukąszeniu, 25 g

Żel po ukąszeniach owadów, łagodzący dolegliwości występujące po ukłuciach owadów. Działa przeciwświądowo, kojąco i regenerująco. Żel stosowany m

zdjęcie produktu Lactovaginal - kapsułki dopochwowe

Lactovaginal - kapsułki dopochwowe Kapsułka dopochwowa, 10 sztuk

Lactovaginal to lek dostępny bez recepty stosowany dopochwowo w celu przywrócenia lub uzupełnienia prawidłowej flory bakteryjnej pochwy. Lactovaginal polecany jest przy takich dolegliwościach jak upławy, stany zapalne okolic intymnych oraz po leczeniu środkami przeciwbakteryjnymi, przeciwrzęsistkowymi oraz przeciwgrzybiczymi. Lactovaginal warto również stosować profilaktycznie, gdyż zaburzenie równowagi mikrobiologicznej pochwy może prowadzić do różnego rodzaju infekcji pochwy: bakteryjnej waginozy, grzybicy pochwy (kandydozy) lub zakażenia bakteriami pochodzącymi z przewodu pokarmowego.

zdjęcie produktu Mediderm cream

Mediderm cream Krem, 500 g

MedidermTM cream jest specjalnym emolientem stworzonym do pielęgnacji skóry chorobowo zmienionej w przebiegu łuszczycy, egzemy i atopowego zapalenia skóry.

zdjęcie produktu Criorectum

Criorectum Sztyft krioterapeutyczny na hemoroidy, 1 szt

Criorectum sztyft krioterapeutyczny wielokrotnego użytku do leczenia hemoroidów wewnętrznych i zewnętrznych. Criorectum opiera swoje działania na krioterapii miejscowej, która jest kuracją w 100 % naturalną. Sztyft krioterapeutyczny Criorectum nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych.

zdjęcie produktu Systane Ultra – nawilżające krople do oczu

Systane Ultra – nawilżające krople do oczu Krople 10 ml

Systane Ultra to nawilżające krople do oczu, które dzięki specjalnie opracowanej, zaawansowanej formule skutecznie radzą sobie z objawami suchego oka, takimi jak: pieczenie, szczypanie, kłucie, uczucie ciała obcego, czy piasku pod powiekami. Przynoszą ulgę zmęczonym, podrażnionym i zaczerwienionym oczom. Krople Systane Ultra mogą być z powodzeniem stosowane z soczewkami kontaktowymi.

zdjęcie produktu Thealoz
zdjęcie produktu Vagisan intymny

Vagisan intymny Krem nawilżający, 50 g

Intymny krem nawilżający Vagisan jest emulsją typu „olej w wodzie”. Może być stosowany przed stosunkiem płciowym. Nie zawiera hormonów (estrogenów). Jego stosowanie może być pomocne w profilaktyce podrażnień i stanów zapalnych okolic intymnych.

zdjęcie produktu Vagisan intymny

Vagisan intymny Krem nawilżający, 10 g

Intymny krem nawilżający Vagisan jest białym, gładkim kremem, opracowanym do stosowania w przypadku dolegliwości związanych z suchością; pochwy. Można również stosować w celu ułatwienia stosunku płciowego.