tag: plaster

zdjęcie produktu Dermaplast Opryszczka

Dermaplast Opryszczka 17 x 12 mm, 16 szt

Wyrób medyczny posiadający ergonomiczny i owalny kształt plastra. Idealnie dopasowuje się do warg. Zmniejsza ryzyko zarażenia i i rozprzestrzeniania się wirusa opryszczki. Pomaga zapobiegać tworzeniu się strupków i blizn, chroni przed kurzem i brudem.

zdjęcie produktu Aromactiv

Aromactiv plaster 5

Plastry Aromactiv zawierające specjalną kompozycję olejków eterycznych znacznie ułatwiają swobodne oddychanie, udrażniają zatkany nos i działają antyseptycznie. W skład plastrów wchodzi olejek eukaliptusowy o właściwościach przeciwbakteryjnych, przeciwwirusowych i rozgrzewających, a także olejek z sosny zwyczajnej, który działa antyseptycznie i zwiększa odporność organizmu. Plastry można przyklejać na ubranie lub piżamę, dzięki czemu nie podrażniają one skóry. Działają aż 8 godzin.

zdjęcie produktu Apap Thermal

Apap Thermal 1 szt

Apap Thermal to plaster rozgrzewający, który łagodzi ból pleców, mięśni i stawów. W naturalny sposób pomaga rozluźnić mięśnie do głębokości 4 cm. Plaster wystarczy przykleić na suchą skórę w bolącym miejscu. Działa przez 8 godzin.

zdjęcie produktu Plaster tkaninowy z opatrunkiem

Plaster tkaninowy z opatrunkiem 1m x 8cm, Pasocare, 1 szt

Hipoalergiczny plaster tkaninowy, który nie powoduje uczuleń. Oddychający i przyjazny dla skóry, nie przywiera do rany oraz przyspiesza jej gojenie. Elastyczny, dopasowuje się do kształtu ciała. Praktyczny w użyciu, do cięcia nożyczkami.

zdjęcie produktu Plaster włókninowy z opatrunkiem

Plaster włókninowy z opatrunkiem 1 m x 8 cm, Pasocare, 1 szt

Hipoalergiczny plaster włókninowy, który nie powoduje uczuleń. Oddychający i przyjazny dla skóry, nie przywiera do rany oraz przyspiesza jej gojenie. Elastyczny, dopasowuje się do kształtu ciała. Praktyczny w użyciu, do cięcia nożyczkami.

zdjęcie produktu Pasocare Specialist Plus

Pasocare Specialist Plus Plastry piankowe na otarcia, zestaw, 10 szt

Hipoalergiczne plastry piankowe na otarcia. Opakowanie zawiera 10 sztuk plastrów, w tym 5szt. 19mm x72mm oraz 5szt. 25mm x72mm.

zdjęcie produktu Plastry zestaw

Plastry zestaw Pasocare Economic Plus, 19x72mm, 100 szt

Zestaw plastrów z opatrunkiem w ekonomicznym opakowaniu. Nie powodują uczuleń, przyspieszają gojenie rany. Plastry są odporne na wilgoć.
Rozmiar: 19 mm x 72mm Opakowanie jednostkowe: 100szt.

zdjęcie produktu Plastry zestaw

Plastry zestaw Pasocare Wodoodporny Plus, 14 szt

Plastry wodoodporne wykonane z przezroczystej poliuretanowej warstwy nieprzepuszczalnej dla bakterii i wody, pokrytej hipoalergicznym środkiem samoprzylepnym, z gazikiem do zakrycia rany.

zdjęcie produktu Pasocare Specialist Plus

Pasocare Specialist Plus Plastry hydrokolidowe na pęcherze, zestaw, 9 szt

Plastry na pęcherze posiadają hydrokoloid, który działa jak nowa skóra. Przyspieszają proces gojenia pęcherzy. Lekko przezroczyste. Komfortowe i wodoodporne.

zdjęcie produktu Pasocare Specialist Plus

Pasocare Specialist Plus Plastry z kwasem salicylowym, na odciski, zestaw, 8 szt

Zestaw plastrów na odciski z kwasem salicylowym. Przyspieszają proces gojenia odcisków. Plastry są odporne na wilgoć, elastyczne, przystosowują się o kształtu ciała. Pierścień otaczający odciski minimalizuje ból w trakcie chodzenia i chroni przed otarciami. Kwas salicylowy dodatkowo zmiękcza odcisk i ułatwia jego usunięcie.