tag: problemy skórne

zdjęcie produktu Alantan

Alantan maść 2% 30g

Maść Alantan przeznaczona jest do leczenia trudno gojących się ran, oparzeń, stanów zapalnych skóry, płytkich owrzodzeń oraz ubytków skóry i błon śluzowych. Przyspiesza ziarnowanie, wspiera proces tworzenia się naskórka, oczyszcza rany, a także ułatwia oddzielanie się martwych tkanek. Substancją czynną preparatu jest alantoina, która wykazuje działanie nawilżające, łagodzące, przeciwzapalne i ściągające. Maść może być stosowana zarówno na skórę, jak i błony śluzowe.

zdjęcie produktu Linomag

Linomag maść 200mg/1g 30g

Linomag to maść oparta na właściwościach oleju lnianego i lanoliny, które nawilżają skórę i zmniejszają złuszczanie się naskórka, nie tylko redukując negatywne działanie zimna i innych czynników zewnętrznych na skórę, ale też wspierając leczenie wyprysków, alergii i łuszczycy. Linomag zmniejsza suchość skóry, przywraca jej właściwe uwodnienie i przeciwdziała utracie wody.

zdjęcie produktu GINEintima ClotriActive 1%

GINEintima ClotriActive 1% Krem, 20 g

GINEintima ClotriActive jest miejscowo działającym lekiem stosowanym w leczeniu grzybiczych zakażeń skóry oraz kandydoz skóry i błon śluzowych zewnętrznych narządów płciowych.

zdjęcie produktu Biotebal
zdjęcie produktu Linovit A+E

Linovit A+E Krem ochronny, 50 g

Krem ochronny Linovit A+E do codziennej pielęgnacji i ochrony skóry ulegającej podrażnieniom. Kosmetyk dobrze rozprowadza się na skórze pozostawiając na jej powierzchni odczuwalną stabilną osłonę. Po aplikacji następuje wyraźne uczucie natłuszczenia, nie powoduje uczucia ściągania naskórka po wchłonięciu.

zdjęcie produktu Linotormentiallae A+E

Linotormentiallae A+E Krem tormentiolowy z witaminami A i E, 50 g

Linotormentiallae A+E krem tormentiolowy z witaminami A i E przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry łojotokowej i trądzikowej ze skłonnością do powstawania podrażnień typu zaczerwienienia, wyprzenia, wypryski.

zdjęcie produktu Linomag

Linomag masc 100g

Linomag to maść wykorzystująca właściwości oleju lnianego i lanoliny. Zalecana do pielęgnacji nawet bardzo wrażliwej skóry, już od pierwszego dnia życia. Maść doskonale nawilża i natłuszcza skórę, zmniejszając złuszczanie się naskórka. Zapobiega przesuszeniu skóry i chroni ją przed negatywnymi czynnikami środowiskowymi, takimi jak wiatr i zimno. Naturalne składniki preparatu czynią go idealnym rozwiązaniem dla pielęgnacji nawet bardzo wrażliwej i skłonnej do alergii skóry. Stosowany u niemowląt i noworodków zapobiega powstawaniu odparzeń, łagodzi i leczy już istniejące.

zdjęcie produktu Zinadermin

Zinadermin Krem ochronno - regenerujący z tlenkiem cynku, 70 g

Krem ochronno-regenerujący z tlenkiem cynku pielęgnuje skórę i skutecznie łagodzi stany zapalne w przebiegu łojotoku, trądziku młodzieńczego i różowatego, w zadrapaniach, otarciach naskórka, oparzeniach słonecznych, pieluszkowym zapaleniu skóry.

zdjęcie produktu Zinadermin

Zinadermin Krem, ochr.-regener.z tlenkiem cynku,125 g

Krem ochronno-regenerujący z tlenkiem cynku pielęgnuje skórę i skutecznie łagodzi stany zapalne w przebiegu łojotoku, trądziku młodzieńczego i różowatego, w zadrapaniach, otarciach naskórka, oparzeniach słonecznych, pieluszkowym zapaleniu skóry.