tag: przeziębienie

zdjęcie produktu Polopiryna S

Polopiryna S Tabletki rozpuszczalne, 300 mg, 20 szt

Polopiryna S zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.

zdjęcie produktu Aspirin C

Aspirin C Tabletki musujące, 400 mg + 240 mg, 10 szt

Preparat stosowany w dolegliwościach towarzyszących grypie i przeziębieniu.

zdjęcie produktu Alliofil

Alliofil Tabletki powlekane, 30 szt.

Lek Alliofil stosuje się  profilaktycznie oraz wspomagająco w łagodnych infekcjach górnych dróg oddechowych (stany przeziębieniowe).

zdjęcie produktu Pyrosal

Pyrosal Syrop, 125 g

Syrop Pyrosal jest preparatem opartym na wyciągu z czterech ziół: kory wierzby, kwiatu bzu czarnego, kwiatostanu lipy oraz liścia podbiału, stosowanym tradycyjnie jako środek pomocniczy w stanach podgorączkowych w przebiegu anginy, grypy, zapalenia gardła i oskrzeli. Ciała czynne z ziół zawarte w syropie działają głównie przeciwgorączkowo, napotnie i przeciwzapalnie.
 

zdjęcie produktu Scorbolamid

Scorbolamid Drażetki, 20 szt

Scorbolamid to unikalna kompozycja 3 składników, które nie tylko wzmacniają odporność (witamina C i rutozyd), ale przede wszystkim skutecznie likwidują pierwsze objawy przeziębienia i grypy (salicylamid).

zdjęcie produktu Solpadeine Tablets

Solpadeine Tablets Tabletki musujące, 12 szt

Lek zawiera 3 substancje czynne: paracetamol, kofeinę i kodeinę. Jego działanie lecznicze jest wynikiem skojarzonego działania substancji czynnych.

zdjęcie produktu Aspirin C

Aspirin C Tabletki musujące, 400 mg + 240 mg, 20 szt

Objawowe leczenie dolegliwości bólowych o małym i (lub) umiarkowanym nasileniu.

zdjęcie produktu APAP - tabletki powlekane, 500 g

APAP - tabletki powlekane, 500 g Tabletka powlekana, 500 g, 50 sztuk

APAP to lek w formie tabletek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Swoje właściwości zawdzięcza substancji czynnej, którą jest paracetamol. Wskazaniem do stosowania leku są bóle o różnym podłożu: bóle głowy (w tym napięciowe bóle głowy), menstruacyjne, zębów, mięśni, kostno-stawowe, gardła, nerwobóle oraz gorączka, np. towarzysząca przeziębieniu i grypie. APAP mogą stosować osoby dorosłe oraz młodzież w wieku powyżej 12. roku życia.

zdjęcie produktu Apap

Apap Tabletki powlekane, 500 mg, 24 szt

Apap Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.

zdjęcie produktu Boiron Stodal

Boiron Stodal Syrop na kaszel, 200 ml

Stodal Syrop jest na każdy kaszel towarzyszący infekcjom górnych dróg oddechowych.