tag: queisser

zdjęcie produktu Protefix

Protefix Krem mocujący, 47g (40 ml)

Krem mocujacy Protefix jest bardzo skuteczny w przypadku wiekszości problemów z mocowaniem protezy. Odznacza się dużą siłą mocowania przez cały dzień, zarówno w warunkach utrudnionej przyczepności jak i przy intensywnej produkcji śliny. Działa na mokro. Kompozycja 2 polimerów pozwala na wiązanie wody i natychmiastowe działanie bez osuszania protezy.
Ma neutralny smak i łatwo daje się usuwać z protezy.

zdjęcie produktu Protefix

Protefix Podściółki mocujące dla żuchwy, 30 szt.

Podściółki mocujące Protefix do protez zębowych dla żuchwy, to płatki miękkiej i cienkiej ligniny wiskozowo-polipropylenowej, która jest nasycona alginianem sodu o właściwościach adhezyjnych (mocujących).

zdjęcie produktu Protefix

Protefix Podściółki mocujące dla szczęki, 30 szt.

Podściółki mocujące Protefix do protez zębowych dla szczęki, to krążki delikatnej i cienkiej ligniny wiskozowo-polipropylenowej nasączonej alginianem sodu o właściwościach adhezyjnych (mocujących).

zdjęcie produktu Protefix

Protefix Proszek mocujący, 50 g

Proszek mocujący Protefix jest wysypywany na wilgotną protezę i natychmiast po jej wsunięciu wykazuje niezawodną i długotrwałą przyczepność.

zdjęcie produktu Protefix Dental

Protefix Dental Żel kojąco-regenerujący do dziąseł, 10 ml

Szczególnie polecany dla pacjentów noszacych protezy zebowe lub aparaty ortodontyczne.

zdjęcie produktu Protefix

Protefix Krem mocujący, hipoalergiczny, 47g

Protefix Krem mocujący hypoalergiczny nie zawiera konserwantów, barwników ani substancji aromatycznych. Mogą go więc stosować osoby szczególnie podatne na reakcje uczuleniowe ponieważ zmniejsza ryzyko reakcji alergicznej. 

zdjęcie produktu Protefix Higiena

Protefix Higiena Pasta do czyszczenia protez, 75 ml

Pasta do czyszczenia protez zębowych Protefix Higiena delikatnie i skutecznie oczyszcza powierzchnię protez zębowych i ruchomych aparatów. 

zdjęcie produktu Protefix Higiena

Protefix Higiena Szczoteczka czyszcząca do protez, 1 szt

Specjalnie opracowana, dwustronna szczoteczka do dokładnego czyszczenia protez zębowych.

zdjęcie produktu Protefix

Protefix Krem mocujący z aloesem, 40 ml

Wyrób medyczny do mocowania protez zębowych pełnych i częściowych. Dzięki zawartości wyciągu z aloesu wspomaga regenerację dziąseł.

zdjęcie produktu Doppelherz aktiv Na oczy Forte

Doppelherz aktiv Na oczy Forte Kapsułki, 30 szt.

Suplement diety zawierający kompleksowy zestaw optymalnie dobranych składników wspomagających procesy widzenia i zwiększających odporność oczu na stres oksydacyjny. Wspiera mikrokrążenie krwi w siatkówce oka (borówka czarna), wspomaga ostrość wzroku (borówka czarna) oraz ochrona komórkę przed wolnymi rodnikami i stresem oksydacyjnym (wit. C + E + cynk).