tag: tabletki

zdjęcie produktu APAP

APAP 500 mg, tabletki powlekane, 12 szt.

Apap to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który jako substancję czynną zawiera paracetamol. Lek stosuje się w bólach różnego pochodzenia, zarówno głowy, zębów, mięśni jak i menstruacyjnych, kostno-stawowych czy nerwobólach.

 

 

zdjęcie produktu Polopiryna S

Polopiryna S 300 mg, tabletki, 20 szt.

Polopiryna S zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.

zdjęcie produktu Aspirin C

Aspirin C 400 mg + 240 mg, tabletki musujące, 10 szt.

Aspirin C to lek w postaci tabletek musujących. Każda tabletka zawiera substancje czynne: 400 mg kwasu acetylosalicylowego oraz 240 mg kwasu askorbinowego, bardziej znanego jako witamina C. 

zdjęcie produktu Aspargin

Aspargin Tabletki, 50 szt.

Aspargin to lek, który już od 50 lat jest stosowany w uzupełnianiu i leczeniu niedoborów magnezu oraz potasu w organizmie. Zapewnia utrzymanie potasu i magnezu na właściwym poziomie i gwarantuje optymalne wykorzystanie dostarczonych pierwiastków. 

zdjęcie produktu Chlorchinaldin

Chlorchinaldin Tabletki do ssania, 2 mg, 20 szt.

Chlorchinaldin działając przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo, hamuje rozwój infekcji gardła.

zdjęcie produktu Aviomarin

Aviomarin 50 mg, tabletki, 5 szt.

Aviomarin to produkt leczniczy stosowany w celu zapobiegania chorobie lokomocyjnej. Leczy również nudności i wymioty innego pochodzenia.

zdjęcie produktu Poldanen

Poldanen Tabletki powlekane, 30 szt

Poldanen jest lekiem zawierającym wyciąg z kory śliwy afrykańskiej, stosuje się go u pacjentów z łagodnym przerostem gruczołu krokowego (prostaty), we wczesnym stadium choroby w celu łagodzenia objawów.

 

zdjęcie produktu Raphacholin

Raphacholin Drażetki, 30 szt.

Raphacholin C zawiera w składzie wyciąg suchy z korzenia rzodkwi czarnej z węglem aktywnym (1:1), wyciąg gęsty z ziela karczocha, kwas dehydrocholowy oraz olejek eteryczny miętowy.  Jest lekiem działającym żółciopędnie i żółciotwórczo (wywiera bezpośredni wpływ na wątrobę, pobudza wydzielanie żółci).

zdjęcie produktu Thiocodin

Thiocodin Tabletki, 10 szt.

Preparat stosowany w leczeniu suchego, uporczywego kaszlu. Zawiera substancje czynne: kodeiny fosforan półwodny i sulfogwajakol.

zdjęcie produktu Urosept

Urosept Tabletki drażowane, 60 szt.

Urosept to produkt leczniczy o łagodnym działaniu moczopędnym. Tabletki leku stosuje się jako środek wspomagający leczenie kamicy dróg moczowych oraz przy zakażeniach układu moczowego.