tag: wzmocnienie stawów

zdjęcie produktu Artresan Optima

Artresan Optima Kapsułki, 90 szt.

Artresan OPTIMA to suplement diety wzmacniający chrząstkę stawową i uzupełniający poziom kolagenu. Zawiera formułą MEDIflex, której substancje wspierają odbudowę stawów oraz składniki chronią przed negatywnymi zmianami zachodzącymi w chrząstce stawowej.

zdjęcie produktu Olimp Arthroblock forte

Olimp Arthroblock forte Kapsułki, 60 szt.

Suplement diety zawierający aż 7 składników aktywnych, mających korzystny wpływ na funkcjonowanie stawów.

zdjęcie produktu Olimp Arthroblock

Olimp Arthroblock Kapsułki, 60 szt.

Suplement diety zawierający składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie stawów.

zdjęcie produktu Collaflex duopack - kapsułki

Collaflex duopack - kapsułki Kapsułka, 120 sztuk

Collaflex duopack to suplement diety w postaci kapsułek uzupełniający codzienną dietę w kolagen typu II, siarczan chondroityny, kwas hialuronowy i witaminę C. Preparat polecany jest osobom dbającym o utrzymanie prawidłowej kondycji chrząstki i kości, zwłaszcza osobom starszym i osobom aktywnie uprawiającym sport. Collaflex przeznaczony jest dla osób dorosłych.

zdjęcie produktu Artresan Optima 1 a Day

Artresan Optima 1 a Day Tabletki, 30 sztuk

Suplement zalecany jest jako preparat wspomagający utrzymanie prawidłowego stanu chrząstki stawowej i zdrowia całego stawu. Preparat nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

zdjęcie produktu Collaflex Osteum

Collaflex Osteum Kapsułki, 60 szt

Preparat uzupełnia dietę w kolagen typu II, siarczan chondroityny, kwas hialuronowy, witaminę C, witaminę D3 i witaminę K2. Preparat polecany jest osobom dbającym o utrzymanie prawidłowej kondycji chrząstki i zdrowych kości, zwłaszcza osobom starszym i osobom aktywnie uprawiającym sport.

zdjęcie produktu D-Vitum

D-Vitum forte kapsulka 2000iu 60

D-Vitum Forte K2 to suplement diety zawierający składniki pomocne w utrzymaniu zdrowych kości. W skład preparatu wchodzą witaminy D3 i K2 rozpuszczone w oleju lnianym o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych omega-3. Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych.

zdjęcie produktu Artresan Optima

Artresan Optima Kapsułki, 90 szt+30 szt

Artresan OPTIMA to suplement diety wzmacniający chrząstkę stawową i uzupełniający poziom kolagenu. Odbudowa stawów oraz ochrona przed negatywnymi zmianami zachodzącymi w chrząstce stawowej.

zdjęcie produktu Flexofytol

Flexofytol Kapsułki 60 szt

Suplement diety stosowany w celu utrzymania zdrowie i elastyczność stawów. Zawiera biologicznie zoptymalizowany ekstrakt z Curcuma longa.

zdjęcie produktu Flexofytol

Flexofytol Kapsułki, 180 szt

Stosowany w celu utrzymania zdrowie i elastyczność stawów. Suplement diety zawiera biologicznie zoptymalizowany ekstrakt z Curcuma longa.