tag: zdrowie dziecka

zdjęcie produktu Resource

Resource prosz. -> zawies. 400g

Resource Junior to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego, zalecany dla dzieci niedożywionych oraz z ryzykiem niedożywienia powyżej pierwszego roku życia. Produkt zawiera białko, inne niezbędne składniki odżywcze, probiotyki i błonnik prebiotyczny, dzięki czemu pozwala zapewnić dziecku kompletną pod względem odżywczym dietę. Preparat ma postać proszku, co ułatwia dostosowanie wartości energetycznej posiłku do potrzeb dziecka. Resource Junior może stanowić jedyne źródło pożywienia lub być uzupełnieniem codziennej diety. Produkt można podawać doustnie lub przez zgłębnik.

zdjęcie produktu Bebilon

Bebilon prosz. -> zawies. 1200g

Mleko początkowe w proszku Bebilon 1 z Pronutra jest przeznaczone dla niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione mlekiem matki. Bebilon 1 może być również stosowany jako uzupełnienie karmienia piersią, jeśli zachodzi konieczność dokarmiania. Mleko zawiera starannie dobraną kompozycję składników odżywczych, witamin oraz minerałów, które wspomagają prawidłowy wzrost i rozwój dziecka już od pierwszego dnia życia.

zdjęcie produktu Bebilon

Bebilon (z pronutra) prosz. - zawies. 1200g

Mleko następne w proszku Bebilon 2 z Pronutra jest przeznaczone dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione mlekiem matki. Bebilon 2 z Pronutra zawiera kompozycję starannie dobranych składników odżywczych, witamin oraz minerałów, które pozytywnie wpływają na wzrost i rozwój dziecka. Witaminy A, C i D wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, natomiast kwas a-linolenowy odgrywa istotną rolę w procesie rozwoju mózgu i tkanek nerwowych.

zdjęcie produktu Bebilon

Bebilon Proszek, 1200 g (2 x 600 g)

Mleko modyfikowane dla dzieci powyżej pierwszego roku życia Bebilon Junior 3 z Pronutra+ dba o odpowiedni sposób żywienia dzieci, a specjalnie skomponowane składniki odżywcze sprzyjają prawidłowemu rozwojowi maluchów.

zdjęcie produktu Bebiko

Bebiko prosz. -> zawies. 800g

Mleko modyfikowane Bebiko Junior 3 jest przeznaczone dla dzieci powyżej 1. roku życia. Bebiko Junior 3 zawiera starannie dobraną kompozycję składników odżywczych, witamin i minerałów, stworzoną z myślą o wspieraniu zdrowia i rozwoju małego dziecka. Wapń i witamina D wzmacniają kości, żelazo wspomaga rozwój poznawczy, natomiast kwas a-linolenowy jest niezbędny do prawidłowego rozwoju mózgu i tkanki nerwowej. W składzie Bebiko Junior 3 znajdują się też witaminy A, E, C i B12 oraz L-karnityna, cholina i inozytol.

zdjęcie produktu Marimer

Marimer aerozol 100ml

Marimer baby to sterylny, całkowicie naturalny roztwór wody morskiej, przeznaczony do codziennej higieny nosa u dzieci i niemowląt oraz nawilżania wysuszonej błony śluzowej. Preparat można też stosować wspomagająco w leczeniu infekcji górnych dróg oddechowych. Marimer baby ma delikatny strumień w postaci mgiełki. Specjalna nakładka Safety Tip sprawia, że produkt jest bezpieczny dla niemowląt. Marimer baby można stosować już od pierwszego dnia życia dziecka.

zdjęcie produktu Canpol Aspirator

Canpol Aspirator Do nosa, 1 szt

Aspirator do nosa dla dzieci poniżej 3 roku życia, które nie potrafią samodzielnie usunąć nadmiaru wydzieliny mogącej prowadzić do powikłań takich jak kaszel czy infekcja ucha.

zdjęcie produktu Dicoflor

Dicoflor krople 5ml

Dicoflor to krople renomowanej firmy Bayer gwarantującej wysoką jakość i bezpieczeństwo stosowania. Krople probiotyczne dla dzieci, zawierające żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG przywracają naturalną równowagę flory bakteryjnej w organizmie, zarówno dzieci, jak i dorosłych.

zdjęcie produktu Canpol Aspirator

Canpol Aspirator Zestaw do nosa, 1 szt

Aspirator do nosa w zestaiwe z 2 końcówkami i etui, dla dzieci poniżej 3 roku życia, które nie potrafią samodzielnie usunąć nadmiaru wydzieliny mogącej prowadzić do powikłań takich jak kaszel czy infekcja ucha.

zdjęcie produktu Juvit

Juvit krople 100mg/1ml 40ml

Krople Juvit C stosuje się w celu uzupełnienia codziennej diety w witaminę C, do leczenia stanów jej niedoborów oraz zapobiegania ich powstawaniu. Preparat wspomaga również profilaktykę chorób wywołanych niedoborem witaminy C. Produkt jest wskazany także przy diecie ubogiej w witaminę C, zwłaszcza u niemowląt karmionych sztucznie. Krople Juvit C są szczególnie zalecane dla dzieci.