tag: zmęczenie

zdjęcie produktu NeoMag Forte

NeoMag Forte Tabletki, 50 szt

NeoMag forte to suplement diety uzupełniający codzienną dietę w magnez i witaminę B6.

zdjęcie produktu Asparaginian Extra

Asparaginian Extra Tabletki, 50 szt.

Suplement diety zawierający magnez i potas przeznaczony dla osób dorosłych w celu wspieraniania i wzmocnienia ich zdrowia.

zdjęcie produktu Olimp Stress Control

Olimp Stress Control Kapsułki, 30 szt.

Suplement diety zawierający ADAPTOGEN BLEND - kompleks standaryzowanych ekstraktów roślinnych, m.in. różeńca górskiego, traganka chińskiego, ashwagandy, żeń-szenia syberyjskiego o właściwościach adaptogennych – wspomagających organizm w przystosowaniu się do życia w codziennym stresie, wzbogacony w L-teaninę, kwas pantotenowy, a także magnez i witaminę B6, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

zdjęcie produktu Olimp Chela-Mag B6 – kapsułki

Olimp Chela-Mag B6 – kapsułki Kapsułka, 60 sztuk

Olimp Chela-Mag B6 to suplement diety w formie kapsułek wyróżniający się zawartością wysoko przyswajalnego, hipoalergicznego, chelatowanego magnezu wzbogaconego witaminą B6. Taka kompozycja sprawia, że Olimp Chela-Mag B6 z powodzeniem sprawdza się jako preparat ułatwiający pokrycie zapotrzebowania organizmu na magnez. Pierwiastek ten sprzyja m.in. prawidłowej pracy mięśni, wspomaga układ nerwowy, redukuje stres, uczucie zmęczenia i znużenia, uczestniczy w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.

zdjęcie produktu Doppelherz

Doppelherz Tabletki, 30 szt.

Suplement diety stanowiący źródło magnezu. Wspomaga funkcjonowanie organimu, szczególnie w okresach przemęczenia i intensywnej pracy.

zdjęcie produktu Climea forte

Climea forte Tabletki, 30 szt

Climea Forte - suplement diety zawierający izoflawony sojowe, wyciąg z szyszek chmielu, wapń i witaminy, wpływające korzystnie na organizm kobiet w okresie menopauzy. Preparat przeznaczony dla dorosłych kobiet.

zdjęcie produktu Doppelherz aktiv Na sen

Doppelherz aktiv Na sen Kapsułki, 20 szt.

Suplement diety wspomagający zasypianie i zdrowy sen. Preparat jest polecany dla osób żyjących w napięciu nerwowym, doświadczających zmęczenia i niewyspania – w celu ułatwienia odprężającego snu. Wszystkie składniki, z uwagi na naturalny charakter, wykazują łagodne działanie i mogą być stosowane długotrwale. Preparat może być stosowany przez dorosłych i młodzież.

zdjęcie produktu Cardiamid z kofeiną

Cardiamid z kofeiną Pastylki do ssania, smak cytrusowy, 8 szt.

Suplement diety w postaci pastylek do ssania o smaku cytrynowym. Produkt z wyjątkową kompozycją składników, które: działają pobudzająco, pomagają zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia, pomagają w poprawie koncentracji. Cardiamid z kofeiną zalecany jest dla osób, które: odczuwają osłabienie, zmęczenie oraz spadek witalności i brak energii, chcą wspomóc swoją sprawność psychiczną i koncentrację.

zdjęcie produktu Olimp Tri-Mag B6

Olimp Tri-Mag B6 Tabletki, 30 szt.

Olimp Tri-Mag B6 to suplement diety zawierający aż 3 źródła magnezu o różnej kinetyce wchłaniania. Wspiera utrzymanie optymalnego stężenie magnezu w organizmie.

zdjęcie produktu Olimp Chela-Mag B6 Cardio

Olimp Chela-Mag B6 Cardio Tabletki powlekane, 30 szt

Chela-Mag B6® Cardio to suplement diety zawierający składniki wspierające pracę serca i układu krążenia. Preparat zawiera wysoko przyswajalny chelat magnezu Albion® , głóg  oraz witaminy B1, B6, B12 i kwas foliowy.