tag: zmęczone oczy

zdjęcie produktu Xedrenio

Xedrenio Krople do oczu, 10 ml

Nawilżające krople do oczu XEDRENIO nie zawierają konserwantów, a dzięki innowacyjnemu dozownikowi z systemem 3K mogą być stosowane przez 180 dni od daty otwarcia.

zdjęcie produktu Xedrenio Forte

Xedrenio Forte Krople do oczu, 10 ml

Nawilżające krople do oczu XEDRENIO Forte nie zawierają konserwantów, a dzięki innowacyjnemu dozownikowi z systemem 3K mogą być stosowane przez 180 dni od daty otwarcia.

zdjęcie produktu Xedrenio Dex

Xedrenio Dex Krople do oczu, 10 ml

Nawilżające krople do oczu XEDRENIO Dex nie zawierają konserwantów, a dzięki innowacyjnemu dozownikowi z systemem 3K mogą być stosowane przez 180 dni od daty otwarcia.

zdjęcie produktu Hylo-comod

Hylo-comod krople oczne 10ml

Krople do oczu Hylo-COMOD stosuje się w celu łagodzenia takich objawów, jak swędzenie, pieczenie i szybkie męczenie się oczu oraz uczucie piasku pod powiekami, które mogą być spowodowane przez niewystarczające nawilżenie powierzchni oka i szybsze przerwanie filmu łzowego. Preparat Hylo-COMOD pomaga zapobiegać podrażnieniom oczu oraz nawilża je, przynosząc natychmiastową ulgę i komfort. Produkt jest dobrze tolerowany nawet przy długotrwałym stosowaniu, również przez osoby noszące soczewki kontaktowe.

zdjęcie produktu Flos-lek Żel ze świetlikiem lekarskim

Flos-lek Żel ze świetlikiem lekarskim Żel do powiek i pod oczy , 15 ml

Żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem lekarskim do pielęgnacji skóry. Daje ukojenie zmęczonym oczom. Sprawia, że skóra wokół oczu staje się nawilżona i wygładzona. Zawarty w żelu świetlik lekarski jest bezpieczny przy szkłach kontaktowych.

zdjęcie produktu Flos-lek Żel ze świetlikiem i aloesem

Flos-lek Żel ze świetlikiem i aloesem Żel do powiek i pod oczy , 15 ml

Żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem lekarskim oraz aloesem, do pielęgnacji skóry. Likwiduje nadmierne złuszczanie się naskórka wokół rzęs. Po zastosowaniu występuje przyjemne uczucie delikatnego chłodzenia. Zawarty w żelu świetlik lekarski jest bezpieczny przy szkłach kontaktowych.

zdjęcie produktu Flos-lek Żel ze świetlikiem i babką lancetowatą

Flos-lek Żel ze świetlikiem i babką lancetowatą Żel do powiek i pod oczy, 15 ml

Seria żeli ze świetlikiem, żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem i babką lancetowatą. Daje efekt ulgi i ukojenia dla zmęczonych, obrzękniętych okolic oczu.  Sprawia, że skóra staje się rozświetlona i bez podpuchnięć wokół oczu. Bezpieczny przy szkłach kontaktowych.

zdjęcie produktu Flos-lek Żel ze świetlikiem i chabrem bławatkiem

Flos-lek Żel ze świetlikiem i chabrem bławatkiem Żel do powiek i pod oczy , 15 ml

Żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem oraz chabrem bławatkiem do pielęgnacji skóry. Działa jak kompres. Regularne stosowanie żelu to wypoczęte, zdrowe okolice oczu bez podrażnień i obrzęków. Produkt można stosować pod makijaż.

zdjęcie produktu Flos-lek Żel ze świetlikiem i herbatą

Flos-lek Żel ze świetlikiem i herbatą Żel do powiek i pod oczy , 15 ml

Żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem oraz herbatą do pielęgnacji skóry. Produkt sprawia, że okolice oczu są bez symptomów zmęczenia, świądu i pieczenia. Bezpieczny przy szkłach kontaktowych.

zdjęcie produktu Flos-lek Żel ze świetlikiem i rumiankiem

Flos-lek Żel ze świetlikiem i rumiankiem Żel do powiek i pod oczy , 15 ml

Żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem oraz rumiankiem do pielęgnacji skóry. Sprawia, że okolice oczu nie są podrażnione i zaczerwienione, a skóra zdrowa. Usuwa uczucie tzw.ciężkich powiek. Bezpieczny przy szkłach kontaktowych.