tag: zwyrodnienie stawów

zdjęcie produktu Piascledine 300 - 100 mg + 200 mg, kapsułki

Piascledine 300 - 100 mg + 200 mg, kapsułki Kapsułka twarda, 30 sztuk

Piascledine 300 to lek w formie twardej kapsułki, który znajduje swoje zastosowanie w leczeniu objawów choroby zwyrodnieniowej stawów. To preparat przeciwzapalny i przeciwbólowy należący do grupy leków określanych jako "powoli działające leki do zwalczania objawów choroby zwyrodnieniowej stawów" (SYSADOA), które charakteryzuje opóźniony początek działania. Swoje właściwości preparat Piascledine zawdzięcza specjalnej mieszance wyciągów z olejów roślinnych, a dokładnie obecności w składzie niezmydlających się frakcji z oleju awokado i z oleju sojowego. Lek Piascledine 300 łagodzi objawy zwyrodnieniowego uszkodzenia chrząstki stawowej, w tym dolegliwości bólowe, dzięki czemu usprawnia aparat ruchowy chorego. Lek dostępny jest bez recepty.

zdjęcie produktu Opokan

Opokan 7,5 mg, tabletki, 20 szt

Opokan należy do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ).

zdjęcie produktu Flexiseq

Flexiseq żel, 50 g

Wyrób medyczny w formie żelu Flexiseq dla osób z chorobą zwyrodnieniową stawów. Łagodzi dolegliwości bólowe i zmniejsza sztywność chrząstki stawowej. Wspomaga chronić stawy. Nie zawiera leków.

zdjęcie produktu Reumaherb

Reumaherb Tabletki powlekane, 100 mg, 30 szt

Reumaherb jest produktem leczniczym roślinnym, stosowanym wspomagająco w celu zmniejszenia dolegliwości bólowych w schorzeniach zwyrodnieniowych narządu ruchu. Ponadto lek wykazuje działanie immunomodulujące.

zdjęcie produktu Biolevox HA – żel dostawowy 2,2% (dawniej AleVox HA)

Biolevox HA – żel dostawowy 2,2% (dawniej AleVox HA) Żel, ampułkostrzykawka, 1 sztuka

Biolevox HA to kwas hialuronowy dostępny w postaci żelu dostawowego 2,2%, aplikowany przy pomocy ampułkostrzykawki o pojemności 2 ml. Preparat Biolevox Ha pozwala obniżyć poziom odczuwanego bólu umożliwiając wykonywanie codziennych czynności. Chroni chrząstkę stawową przed dalszą degeneracją. Jako nieliczny na polskim rynku, posiada wysokie stężenie kwasu hialuronowego w jednej dawce. W kuracji z użyciem trzech dawek jego ilość może być ponad dwukrotnie większa w porównaniu do innych tego typu preparatów.