Ząbkowanie

Twój wybór:
zdjęcie produktu Paracetamol

Paracetamol Czopki (dla niemowląt), 50 mg, 10 szt

Paracetamol Farmina - lek przecibólowy i przeciwgorączkowy dla niemowląt (czopki).

zdjęcie produktu Bobodent

Bobodent żel, 10 g

preparat stosowany w stanach zapalnych dziąseł przy ząbkowaniu oraz przy wyrzynaniu się zębów mądrości

zdjęcie produktu Boiron Camilia - płyn na ząbkowanie

Boiron Camilia - płyn na ząbkowanie Roztwór doustny w płynie, 1 ml, 10 minimsów (dawek)

Boiron Camilia to homeopatyczny produkt leczniczy ze wskazaniami do stosowania w bolesnym ząbkowaniu u niemowląt. Dzięki specjalnej mieszance odpowiednio wyselekcjonowanych substancji aktywnych Boiron Camilia zmniejsza dokuczliwe dolegliwości bólowe związane z ząbkowaniem. Preparat ten występuje w postaci bezsmakowego, bezbarwnego płynu umieszczonego w specjalnych pojemniczkach zwanych minimsami. Aplikacja roztworu nie wymaga dotykania bolącego dziąsła. Preparat Boiron Camilia nie zawiera cukru.

zdjęcie produktu Calgel

Calgel żel do stosowania na dziąsła, 10 g, tuba

Calgel jest lekiem złożonym o działaniu miejscowym.

zdjęcie produktu Boiron Camilia – roztwór doustny na bolesne ząbkowanie

Boiron Camilia – roztwór doustny na bolesne ząbkowanie Roztwór doustny w płynie, 1 ml, 30 minimsów (dawek)

Boiron Camilia to homeopatyczny produkt leczniczy ze wskazaniami do stosowania w bolesnym ząbkowaniu u niemowląt. To lek o działaniu zmniejszającym dolegliwości bólowe w postaci bezsmakowego, bezbarwnego płynu umieszczonego w specjalnych pojemniczkach zwanych minimsami. Aplikacja roztworu nie wymaga dotykania bolącego dziąsła. Preparat Boiron Camilia nie zawiera cukru.

zdjęcie produktu Dentosept A Mini

Dentosept A Mini Spray, 30 ml

Dentosept A Mini Spray o smaku malinowym - ulga na afty, pleśniawki i bolesne ząbkowanie.

zdjęcie produktu Ibum

Ibum sm.malinowy zawiesina 200mg/5ml 100g

Ibum Forte to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym, przeznaczony do stosowania u dzieci od 3. miesiąca życia. Substancją czynną preparatu jest ibuprofen. Lek zwalcza gorączkę różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub chorób zakaźnych oraz bóle o nasileniu słabym do umiarkowanego, w tym bóle głowy, mięśni, zębów, stawów, kości i uszu. Ibum Forte jest łatwy do podawania i ma przyjemny, malinowy smak.