Ból głowy

Twój wybór:
zdjęcie produktu APAP

APAP 500 mg, tabletki powlekane, 12 szt.

Apap to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który jako substancję czynną zawiera paracetamol. Lek stosuje się w bólach różnego pochodzenia, zarówno głowy, zębów, mięśni jak i menstruacyjnych, kostno-stawowych czy nerwobólach.

 

 

zdjęcie produktu Polopiryna S

Polopiryna S 300 mg, tabletki, 20 szt.

Polopiryna S zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.

zdjęcie produktu Polopiryna C

Polopiryna C 500 mg + 200 mg, tabletki musujące, 10 szt.

Produkt leczniczy do stosowania w bólu różnego pochodzenia, gorączce (towarzyszącej przeziębieniu) o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym.

zdjęcie produktu Aspirin C

Aspirin C 400 mg + 240 mg, tabletki musujące, 10 szt.

Aspirin C to lek w postaci tabletek musujących. Każda tabletka zawiera substancje czynne: 400 mg kwasu acetylosalicylowego oraz 240 mg kwasu askorbinowego, bardziej znanego jako witamina C. 

zdjęcie produktu Etopiryna

Etopiryna Tabletki od bólu głowy, 10 szt

Etopiryna jest lekiem stosowanym w leczeniu bólów głowy oraz bólów o umiarkowanym nasileniu, zwłaszcza pochodzenia zapalnego.

zdjęcie produktu Panadol Extra

Panadol Extra Tabletki powlekane, 12 szt.

Preparat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, zawiera paracetamol oraz kofeinę.

zdjęcie produktu Saridon

Saridon Tabletki, 10 szt

Saridon to lek złożony o skojarzonym działaniu składników. Saridon zawiera paracetamol i propyfenazon, działające przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, oraz małą dawkę kofeiny, która nasila przeciwbólowe działanie paracetamolu.

zdjęcie produktu Aspirin C

Aspirin C 400 mg + 240 mg, tabletki musujące, 20 szt.

Aspirin C to lek w postaci tabletek musujących. Każda tabletka zawiera substancje czynne: 400 mg kwasu acetylosalicylowego oraz 240 mg kwasu askorbinowego, bardziej znanego jako witamina C. 

zdjęcie produktu APAP

APAP 500 mg, tabletki powlekane, 24 szt.

Apap to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który jako substancję czynną zawiera paracetamol. Lek stosuje się w bólach różnego pochodzenia, zarówno głowy, zębów, mięśni jak i menstruacyjnych, kostno-stawowych czy nerwobólach.

zdjęcie produktu Aromatol

Aromatol Płyn, 100 ml

Aromatol to podstawowy produkt domowej apteczki, który poprawia złe samopoczucie np. przy przeziębieniach,  a przy tym likwiduje inne nieprzyjemne dolegliwości.