Zatoki

Twój wybór:
zdjęcie produktu Xylometazolin 0.05%

Xylometazolin 0.05% Krople do nosa, (Polfa Warszawa), 10 ml

Preparat stosowany w niedrożności przewodów nosowych.

zdjęcie produktu Panadol Extra

Panadol Extra Tabletki powlekane, 12 szt

Preparat Panadol Extra zawiera 2 substancje czynne: paracetamol  i kofeinę. Działanie lecznicze preparatu jest wynikiem skojarzonego działania substancji czynnych. Lek przeciwbólowy stosowany w przeziębieniach, stanach grypopodobnych.

zdjęcie produktu Xylogel

Xylogel 0,1% żel do nosa w butelce z dozownikiem, 10 g

Xylogel 0,1%,  żel do nosa przeznaczony dla dorosłych i dzieci w wieku powyżej 12 lat.

zdjęcie produktu Upsarin C

Upsarin C Tabletki musujące, 330 mg + 200 mg, 20 szt

Preparat stosowany w leczeniu objawowym grypy i przeziębienia.

zdjęcie produktu Olejek sosnowy

Olejek sosnowy (Etja), 10 ml

Naturalny olejek otrzymywany jest z igieł sosny zwyczajnej. Posiada zdolność antyseptyczne w infekcjach dróg oddechowych i zatok. Działa pobudzająco i odświeżająco na zmęczony umysł. Usuwa objawy zmęczenia, wyczerpania nerwowego i nerwobóle. Może ograniczyć nadmiernie wydzielanie potu i pobudzić krążenie. Dzięki właściwościom rozgrzewającym może łagodzić objawy reumatyzmu i artretyzmu. Działa wykrztuśnie, bakteriobójczo i dezynfekująco, dlatego często wykorzystywany jest do inhalacji. Zwiększa odporność organizmu, rozszerza drogi oddechowe i ułatwia oddychanie.

zdjęcie produktu Sinupret
zdjęcie produktu Sinupret

Sinupret Krople doustne, 100 ml

Sinupret to stosowany tradycyjnie lek pochodzenia roślinnego w postaci kropli doustnych o działaniu sekretolitycznym.

zdjęcie produktu Gripex

Gripex Tabletki powlekane, 24 szt

Gripex Lek wieloskładnikowy przeciw objawom przeziębienia i grypy.

zdjęcie produktu Xylorin

Xylorin Aerozol do nosa, roztwór, 550 μg/ml, 18 ml (200 dawek)

Xylorin to roztwór w formie aerozolu do nosa opracowany z myślą o leczeniu objawowego zapalenia błony śluzowej nosa i zatok przynosowych. Dzięki zawartości w składzie substancji czynnej o nazwie chlorowodorek ksylometazoliny, Xylorin zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, co prowadzi do udrożnienia nosa, ułatwia oddychanie przez nos i zmniejsza ilość zalegającej wydzieliny. Po rozpyleniu leku na błonę śluzową nosa miejscowe obkurczenie naczyń krwionośnych występuje po 5-10 minutach i utrzymuje się przez 5 do 6 godzin.

zdjęcie produktu Sudafed

Sudafed Tabletki powlekane, 60 mg, 12 szt

Sudafen Lek polecany do udrożnienia zatkanego nosa w przebiegu przeziębienia, grypy i alergii. Odblokowywuje nos i zatoki ułatwiając oddychanie. Zmniejsza ilość zalegającej wydzieliny oraz ułatwia jej usunięcie eliminując ucisk w zatokach.