Odżywienie korzenia włosa – ampułki i lotiony

kobieta z długimi włosami

Ampułki i lotiony nie spłukujemy, pozostawione na skórze głowy i włosach długotrwale odżywiają korzeń włosa poprzez dostarczenie substancji odżywczych i witamin.

Nowoczesna formuła preparatów oraz sposób stosowania poprawiają zakotwiczenie włosa w cebulce oraz polepszają mikrokrążenie w skóze głowy co stymuluje mieszek włosowy do produkcji włosa.

Czym różnią się ampułki od lotionów?

  • Ampułki Seboradin należy stosować w przypadku wypadania lub przetłuszczania włosów. W celu uzyskania optymalnych rezultatów należy stosować jedną ampułkę dziennie przez minimum 3 miesiące. Po tym okresie w celach profilaktyki należy stosować lotion.
  • Lotiony Seboradin są preparatami przeznaczonymi do codziennej pielęgnacji. Dzięki zastosowaniu atomizera aplikacja lotionu pozwala na szybkie i dokładne dotarcie do źródła problemu. Stosuje się je jako podtrzymanie efektów kuracji w ampułkach oraz w celach profilaktyki wypadania i przetłuszczania się włosów.

 

seboradinArtykuł sponsorowany

Treści z serwisu recepta.pl mają charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny i nie mogą zastąpić kontaktu z lekarzem lub innym specjalistą. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie porad i informacji zawartych w serwisie bez konsultacji ze specjalistą.