Sufrin - spróbuj bio-siarki i poznaj jej niezwykłą moc!

 

SUFRIN to suplement diety, składający się wyłącznie z naturalnych składników, którego głównym aktywnym składnikiem są związki łatwo przyswajalnej przez organizm siarki organicznej NIEUTLENIONEJ zwanej bio-siarką, wzbogaconej olejkiem terpentynowym i olejem lnianym. Preparat został stworzony ponad 400 lat temu i jest efektem pracy holenderskich alchemików, którzy na życzenie króla poszukiwali złota i eliksiru młodości. Choć alchemicy w dużej mierze działali w oparciu o intuicję i obserwację przyrody, współczesna wiedza potwierdziła korzystną rolę składników preparatu dla funkcjonowania organizmu człowieka. Dlatego też pomimo upływu lat receptura preparatu oraz sposób jego wytwarzania nie zostały zmienione do dnia dzisiejszego.

Wszechstronna rola siarki i jej korzystny wpływ na organizm jest znana od wieków. Jako składnik tzw. „molekuły życia” siarka pełni bardzo ważną funkcję w organizmie. Pierwiastek ten znajduje się we wszystkich komórkach organizmu ludzkiego a jako ważny składnik struktury białkowej jest niezbędny w tworzeniu wielu połączeń organicznych. Wchodzi w skład aminokwasów: metioniny, cystyny i cysteiny, witamin – tiaminy, biotyny, kwasu pantotenowego, hormonów np. insuliny i glutationu oraz innych związków biologicznie czynnych, takich jak heparyna, kwas laurynowy, tauryna, koenzym Q10, kolagen i keratyna.

 

Ze względu na swe właściwości i rolę siarki w organizmie, preparat szczególnie wspomaga:

 

- sprawne funkcjonowanie mięśni i stawów – BIO-SIARKA bierze udział w tworzeniu chondroityno- siarczanów, które wchodzą w skład tzw. „mazi stawowej”, przez co przyczynia się do sprawnego funkcjonowania mięśni i stawów oraz ułatwia ich elastyczność. Jest niezbędna do prawidłowego rozwoju chrząstek stawowych i ścięgien;

 

- właściwy stan oraz wygląd włosów, skóry i paznokci - BIO-SIARKA jest składnikiem kolagenu i keratyny; – składników budulcowych włosów, skóry oraz paznokci i posiada znane od wieków w tradycji ludowej właściwości aseptyczne. BIO-SIARKA korzystnie wpływa na stan i wygląd włosów, skóry i paznokci oraz jest stosowana przy problemach skórnych. Ponadto olejek terpentynowy zawiera aktywne przeciwutleniacze zwalczające wolne rodniki;

 

- prawidłowe funkcjonowanie wątroby - BIO-SIARKA uczestniczy w wielu procesach enzymatycznych, m.in. procesach oczyszczania odbywających się w wątrobie. Przyczynia się do prawidłowej czynności wątroby i wydzielania żółci;

 

- działanie antyoksydacyjne zwalczające wolne rodniki i pomagające w ochronie organizmu przed stresem oksydacyjnym – BIO-SIARKA zawarta w preparacie w połączeniu z olejkiem terpentynowym wykazuje bardzo silne działanie antyoksydacyjne (wskaźnik ORAC - od ang. Oxygen Radical Absorbance Capacity  wynosi 35 000 ), co przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu wolnych rodników w organizmie.

 

- prawidłowe funkcjonowanie górnych dróg oddechowych i płuc – BIO-SIARKA posiada kojący wpływ na drogi oddechowe, ułatwia oddychanie i wspomaga pracę płuc i górnych dróg oddechowych jak również bierze czynny udział w usprawnieniu oddychania komórkowego. Działa antyseptycznie. Wchodzi również w skład wielu związków o udowodnionym działaniu antybakteryjnym, przeciwgrzybicznym, przeciwwirusowym jak allicyna zawarta w czosnku i cebuli oraz izotiocyjaniany zawarte w chrzanie - naturalnych składników, które tradycyjnie są polecane w przypadku niedyspozycji dróg oddechowych. Ponad to siarka uczestnicząc w tworzeniu białek wspomaga również wytwarzanie immunoglobulin – przeciwciał obronnych organizmu.

 

 

 

Treści z serwisu recepta.pl mają charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny i nie mogą zastąpić kontaktu z lekarzem lub innym specjalistą. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie porad i informacji zawartych w serwisie bez konsultacji ze specjalistą.