Alergia

Twój wybór:
zdjęcie produktu Xylometazolin (VP) 0.1%

Xylometazolin (VP) 0.1% 1 mg/g, krople do nosa, 10 ml

Xylometazolin VP to lek udrażniający nos. Wspomaga zmniejszenie obrzęku błony śluzowej nosa oraz ułatwia oddychanie. Leku nie powinno się stosować przewlekle. 

zdjęcie produktu Zyrtec

Zyrtec 10 mg, tabl.powl., 10 szt

Zyrtec UCB to lek przeciwalergiczny, stosowany w celu łagodzenia objawów sezonowego i przewlekłego zapalenia błony śluzowej nosa oraz pokrzywki.

zdjęcie produktu Xylometazolin (WZF) 0.1%

Xylometazolin (WZF) 0.1% Krople do nosa, rozt. 1 mg/ml 10 ml x 1

Xylometazolin (WZF) 0,1% to produkt leczniczy dla dorosłych i dzieci powyżej 12 lat, stosowany do nosa, ma na celu złagodzenie kataru oraz zmniejszenie ilość wysieku z nosa.

zdjęcie produktu Loratadyna Pylox

Loratadyna Pylox 10 mg, tabletki, 10 szt

Loratadyna Pylox to lek, który jest przeznaczony do leczenia objawów sezonowego, niesezonowego alergicznego nieżytu nosa oraz również przewlekłej pokrzywki idiopatycznej.

zdjęcie produktu Sudafed

Sudafed Tabletki powlekane, 60 mg, 12 szt

Sudafed to produkt leczniczy stosowany w obrzęku, przekrwieniu błony śluzowej nosa w niedrożności nosa, zatok przynosowych. Lek skierowany do leczenia objawowego w katarze oraz zatkanym nosie.

zdjęcie produktu Calcium

Calcium Tabletki musujące Alergo, Polski Lek, 20 szt

Calcium Alergo to suplement diety składający się z wapnia i witaminy C. Przeznaczony dla osób dorosłych, mających zwiększone zapotrzebowanie na wapń.

zdjęcie produktu Cirrus

Cirrus 5mg +120mg, Tabletki o przedłużonym uwalnianiu, 6 szt

Cirrus Duo to produkt leczniczy o działaniu przeciwalergicznym i udrażniającym nos.

zdjęcie produktu Calcium C

Calcium C Tabletki musujące, 12 szt + 2 szt

Calcium Teva z witaminą C to suplement diety, zawierający w składzie mleczan wapnia oraz kwas L-askorbinowy. 

zdjęcie produktu Calcium Alergo Plus

Calcium Alergo Plus Tabletki musujące, 16 szt

Laboratoria PolfaŁódź Calcium Alergo Plus to suplement diety zawierający w swoim składzie wapń, cynk oraz związki pochodzenia roślinnego z grupy flawonoidów: kwercytyny. Produkt dla dorosłych.

zdjęcie produktu Amertil

Amertil 10mg tabl. pow. 10szt., blister

Amertil Bio to produkt leczniczy działający przeciwalergicznie.