Przeziębienie i grypa

Twój wybór:
zdjęcie produktu Maść majerankowa

Maść majerankowa (Elissa), 25 g

Preparat stosowany w stanach zapalnych błony śluzowej nosa.

zdjęcie produktu Paracetamol

Paracetamol Czopki (dla niemowląt), 50 mg, 10 szt

Paracetamol Farmina - lek przecibólowy i przeciwgorączkowy dla niemowląt (czopki).

zdjęcie produktu Efferalgan

Efferalgan Czopki doodbytnicze, 300 mg, 10 szt

Preparat stosowany w leczeniu objawowym bólu i stanów gorączkowych.

zdjęcie produktu Efferalgan

Efferalgan Czopki doodbytnicze, 150 mg, 10 szt

Preparat stosowany w leczeniu objawowym bólu i stanów gorączkowych.

zdjęcie produktu Heel-Viburcol compositum

Heel-Viburcol compositum Czopki, 12szt

Czopki działające wspomagająco w stanach niepokoju u niemowląt i małych dzieci przebiegających z goraczki lub bez gorączki, występujących w przebiegu np. ząbkowania, kolki niemowlęcej lub przeziębienia.

zdjęcie produktu Ibum

Ibum Zawiesina doustna, smak malinowy (100 mg / 5 ml), 130 g

Ibum - zawiesina doustna o smaku malinowym  dla dzieci juz od 3 miesiąca życia - lek przeciwgorączkowy, przeciwbólowy i przeciwzapalny.

zdjęcie produktu Propolki bez cukru

Propolki bez cukru Pastylki do ssania o smaku cytrynowym, 16 szt.

Propolki to pastylki propolisowo-cytrynowe wspomagające naturalną odporność organizmu i łagodzące podrażnienia w obrębie jamy ustnej i gardła.
Nie zawierają cukru.
Produkt uzyskał pozytywną opinię „Centrum Zdrowia Dziecka”.
 

zdjęcie produktu Propolki

Propolki Pastylki do ssania, dzika róża i sok malinowy, 16 szt.

Suplement diety łagodzący stany zapalne błony śluzowej jamy ustnej i gardła.

zdjęcie produktu Nurofen dla dzieci

Nurofen dla dzieci Czopki, 60 mg, 10 szt

Nurofen dla dzieci, 60 mg, czopki.

zdjęcie produktu Nurofen dla dzieci

Nurofen dla dzieci Czopki, 125 mg, 10 szt

Nurofen dla dzieci, 125 mg, czopki.