Dla alergików - preparaty na katar

Twój wybór:
zdjęcie produktu Betadrin WZF

Betadrin WZF Krople do nosa, 10 ml

Preparat stosowany w nieżycie błony śluzowej nosa lub zatok obocznych nosa na tle uczuleniowym, katarze siennym.

zdjęcie produktu Rhinazin
zdjęcie produktu Xylometazolin 0.05%

Xylometazolin 0.05% Krople do nosa, (Polfa Warszawa), 10 ml

Preparat stosowany w niedrożności przewodów nosowych.

zdjęcie produktu Xylogel

Xylogel 0,1% żel do nosa w butelce z dozownikiem, 10 g

Xylogel 0,1%,  żel do nosa przeznaczony dla dorosłych i dzieci w wieku powyżej 12 lat.

zdjęcie produktu Loratadyna Pylox

Loratadyna Pylox 10 mg, tabletki, 10 szt

Loratadyna Pylox to lek, który jest przeznaczony do leczenia objawów sezonowego, niesezonowego alergicznego nieżytu nosa oraz również przewlekłej pokrzywki idiopatycznej.

zdjęcie produktu Xylorin

Xylorin Aerozol do nosa, roztwór, 550 μg/ml, 18 ml (200 dawek)

Xylorin to roztwór w formie aerozolu do nosa opracowany z myślą o leczeniu objawowego zapalenia błony śluzowej nosa i zatok przynosowych. Dzięki zawartości w składzie substancji czynnej o nazwie chlorowodorek ksylometazoliny, Xylorin zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, co prowadzi do udrożnienia nosa, ułatwia oddychanie przez nos i zmniejsza ilość zalegającej wydzieliny. Po rozpyleniu leku na błonę śluzową nosa miejscowe obkurczenie naczyń krwionośnych występuje po 5-10 minutach i utrzymuje się przez 5 do 6 godzin.

zdjęcie produktu Otrivin

Otrivin 0.05%, aerozol do nosa, (0,5 mg / ml), 10 ml

Otrivin 0,05% jest miejscowo dzialającym lekiem, który poprzez obkurczanie naczyn krwionosnych zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa oraz ilość wydzieliny. Pacjentom z uczuciem zatkanego nosa, ułatwia oddychanie przez nos.

zdjęcie produktu Otrivin

Otrivin aer. d/nosa 0,1% 10ml

Aerozol do nosa Otrivin stosuje się w przebiegu przeziębienia, kataru siennego, alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa oraz zapalenia zatok, które mogą powodować nadmierne przekrwienie błony śluzowej nosa. Preparat likwiduje uczucie zatkanego nosa oraz ułatwia oddychanie i odpływ wydzieliny z zatok przynosowych. Lek zawiera również substancje o właściwościach nawilżających, dzięki czemu pozwala zapobiegać wysychaniu i podrażnieniu błony śluzowej nosa. Otrivin zaczyna działać już po kilku minutach i bardzo szybko przynosi ulgę. Jest przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci w wieku powyżej 12 lat.

zdjęcie produktu Allertec WZF

Allertec WZF Tabletki powlekane, 10 mg, 7 szt

Allertec - lek przeciwalergiczny

zdjęcie produktu Cirrus

Cirrus 5mg +120mg, Tabletki o przedłużonym uwalnianiu, 6 szt

Cirrus Duo to produkt leczniczy o działaniu przeciwalergicznym i udrażniającym nos.