Reumatyzm

Twój wybór:
zdjęcie produktu Saridon

Saridon Tabletki, 10 szt

Saridon to lek złożony o skojarzonym działaniu składników. Saridon zawiera paracetamol i propyfenazon, działające przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, oraz małą dawkę kofeiny, która nasila przeciwbólowe działanie paracetamolu.

zdjęcie produktu Solpadeine Tablets

Solpadeine Tablets Tabletki musujące, 12 szt

Lek zawiera 3 substancje czynne: paracetamol, kofeinę i kodeinę. Jego działanie lecznicze jest wynikiem skojarzonego działania substancji czynnych.

zdjęcie produktu Sól bocheńska

Sól bocheńska Lecznicza, jodowo-bromowa, 1 kg

Bocheńska sól lecznicza jodowo-bromowa - proszek krystaliczny, wykazuje działania antyseptyczne i wspomaga leczenie chorób skóry. Zalecana do stosowania w formie kąpieli lub inhalacji.

zdjęcie produktu Polopiryna Max

Polopiryna Max 500 mg, tabletki dojelitowe, 20 szt

POLOPIRYNA MAX zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.

zdjęcie produktu Efferalgan Vitamin C

Efferalgan Vitamin C Tabletki musujące, 20 szt

Efferalgan Vitamin C jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Obniża podwyższoną temperaturę ciała występującą w czasie choroby, nie obniża temperatury prawidłowej. Dodatek witaminy C uzupełnia jej niedobory często występujące w przebiegu chorób przeziębieniowych.

zdjęcie produktu Ibuprom

Ibuprom Tabletki powlekane, 200 mg, 10 szt.

Lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy.

zdjęcie produktu Ibuprom

Ibuprom Tabletki powlekane, 200 mg, 50 szt.

Lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy.

zdjęcie produktu Efferalgan

Efferalgan Czopki doodbytnicze, 80 mg, 10 szt

Efferalgan, czopki doodbytnicze jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

zdjęcie produktu Traumon

Traumon Żel, 100 mg/g, 50 g

Etofenamat - substancja czynna leku Traumon, działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Etofenamat należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Stosowany miejscowo wchłania się przez skórę i gromadzi w zmienionych zapalnie tkankach.

zdjęcie produktu Naproxen

Naproxen Tabletki (Aflofarm), 200 mg, 10 szt

Preparat zawiera substancję czynną naproksen, należącą do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) działającą także przeciwbólowo.