Do rozpuszczenia

Polopiryna C 500 mg + 200 mg, tabletki musujące, 10 szt.
Produkt leczniczy do stosowania w bólu różnego pochodzenia, gorączce (towarzyszącej przeziębieniu) o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym.

Aspirin C 400 mg + 240 mg, tabletki musujące, 10 szt.
Aspirin C to lek w postaci tabletek musujących. Każda tabletka zawiera substancje czynne: 400 mg kwasu acetylosalicylowego oraz 240 mg kwasu askorbinowego, bardziej znanego jako witamina C.

Aspirin C 400 mg + 240 mg, tabletki musujące, 20 szt.
Aspirin C to lek w postaci tabletek musujących. Każda tabletka zawiera substancje czynne: 400 mg kwasu acetylosalicylowego oraz 240 mg kwasu askorbinowego, bardziej znanego jako witamina C.

Efferalgan Tabletki musujące, 500 mg, 16 szt
Efferalgan jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Obniża podwyższoną temperaturę ciała występującą w czasie choroby, nie obniża temperatury prawidłowej.

Alka-Seltzer 324 mg, tabletki musujące, 10 szt.
Alka-Seltzer działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Cytrynian sodu, powstający po rozpuszczeniu tabletki w wodzie, ma właściwości buforujące, dzięki czemu zobojętnia nadmiar kwasu solnego w żołądku.

Efferalgan Vitamin C Tabletki musujące, 20 szt
Efferalgan Vitamin C jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Obniża podwyższoną temperaturę ciała występującą w czasie choroby, nie obniża temperatury prawidłowej. Dodatek witaminy C uzupełnia jej niedobory często występujące w przebiegu chorób przeziębieniowych.

APAP ból i gorączka C plus 500 mg + 300 mg, tabletki musujące, 10 szt.
APAP ból i gorączka C plus to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, dodatkowo wspomaga odporność dzięki zawartej w leku witaminie C.

AntyGrypin Tabletki musujące, 10 szt.
AntyGrypin to lek złożony w postaci tabletek musujących, który stosuje się przy krótkotrwałym leczeniu objawów grypy oraz w przeziębieniu.

Gripex Hot Proszek do sporządzania roztworu doustnego, 8 saszetek
Gripex Hot to to saszetka o kompleksowym składzie (paracetamol, fenylefryna i witamina C), która precyzyjnie zwalcza objawy przeziębienia oraz grypy.

Coldrex MaxGrip Proszek o smaku cytrynowym, 10 saszetek
Coldrex Maxgrip o smaku cytrynowym jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, obkurczającym naczynia krwionośne błony ślazowej nosa i zmniejszającym jej przekrwienie, a w wyniku tego udrażniającym nos i zatoki.