Gorączka

Twój wybór:

Aspirin Pro 500 mg, tabletki powlekane, 20 szt. (import równoległy PharmaPoint - Niemcy)

Innowacyjna Aspirin Pro to lek oparty na unikalnej technologi MicroActive. Każda tabletka leku posiada musujący rdzeń, który bardzo szybko uwalnia substancję aktywną zaraz po połknięciu. 

Boiron Oscillococcinum Granulat, import równoległy, 6 pojemników jednodawkowych 1g

Oscillococcinum granulki jest lekiem homeopatycznym stosowanym w leczeniu objawów grypy, przeziębienia i infekcji grypopodobnych.

zdjęcie produktu Bonatium Odporność

Bonatium Odporność Herbatka zioł., 2g, 20szt.

Zawarte w produkcie: kwiat bzu czarnego, kłącze imbiru oraz liść porzeczki czarnej wspierają siły obronne organizmu. Dodatkowo kwiat bzu czarnego i kłącze imbiru wspierają odporność i prawidłowe funkcjonowanie układu oddechowego.

zdjęcie produktu Ibuprofen  Hasco

Ibuprofen Hasco 200 mg, kapsułki miękkie, 60 szt.

Ibuprofen Aflofarm to lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny. Należy do grupy leków nazwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ).

Ibuprom Max Sprint 400 mg, kapsułki miękkie, 40 szt.

Ibuprom Max Sprint to lek przeciwzapalny, przeciwbólowy i przeciwgorączkowy w formie kapsułek miękkich, zawierających ibuprofen z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Ibuprom max sprint stosuje się w bólach różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy (m.in. ból napięciowy), migrena z aurą lub bez aury (objawy takie jak: ból głowy, nudności, nadwrażliwość na światło i dźwięk), bóle zębów, nerwobóle, bóle mięśniowe, bóle kostne i stawowe. Lek można podawać również w bólu menstruacyjnym oraz gorączce, towarzyszącej np. przeziębieniu czy grypie. Lek jest przeznaczony dla osób dorosłych oraz młodzieży w wieku powyżej 12 lat.

zdjęcie produktu Paracetamol Biofarm

Paracetamol Biofarm 500 mg, tabletki, 10 szt.

Paracetamol Biofarm to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. 

Pelavo Multi 6m+ Płyn, 20 ml

Suplement diety wspomagający zdrowie dróg oddechowych. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia oraz dorosłych.