Bóle stawów - preparaty doustne

Twój wybór:
zdjęcie produktu Kopiryna

Kopiryna Tabletki, 6 szt

Kopiryna - tabletki od bólu głowy to produkt leczniczy do stosowania w bólu o lekkim i średnim nasileniu (ból głowy, ból mięśni, ból menstruacyjny, gorączka).

Paracetamol Aurovitas 500 mg, tabletki, 10 szt.

Preparat zawiera paracetamol, lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. 

Paracetamol Aurovitas 500 mg, tabletki, 12 szt.

Preparat zawiera paracetamol, lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. 

Paracetamol Polfa-Łódź 500 mg, tabletki, 10 szt.

Produkt leczniczy do stosowania w leczeniu bólu o łagodnym do umiarkowanego nasilenia lub/i gorączki.

Paracetamol Aurovitas 500 mg, tabletki, 24 szt.

Preparat zawiera paracetamol, lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. 

Paracetamol Filofarm 500 mg, tabletki, 20 szt.

Produkt leczniczy do stosowania w leczeniu bólu o łagodnym do umiarkowanego nasilenia lub/i gorączki.

zdjęcie produktu Paracetamol Biofarm

Paracetamol Biofarm 500 mg, tabletki, 10 szt.

Paracetamol Biofarm to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. 

Paracetamol Polfa-Łódź 500 mg, tabletki, 20 szt.

Produkt leczniczy do stosowania w leczeniu bólu o łagodnym do umiarkowanego nasilenia lub/i gorączki.

zdjęcie produktu Naproxen

Naproxen Tabletki (Aflofarm), 200 mg, 10 szt

Naproxen Aflofarm to lek przeciwbólowy stosowany w bólach towarzyszących chorobom mięśni i stawów.

zdjęcie produktu Ibuprofen LGO

Ibuprofen LGO 200 mg, tabletki powlekane, 10 szt

Substancja czynna leku Ibuprofen LGO jest ibuprofen.
Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (tzw. NLPZ) działających przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.