Mięśnie i stawy

Twój wybór:
zdjęcie produktu Ibupar forte

Ibupar forte Tabletki powlekane, 400 mg, 10 szt.

IBUPAR FORTE Lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny.

zdjęcie produktu Paracetamol Hasco

Paracetamol Hasco 500 mg, czopki, 10 szt.

Lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

Paracetamol Filofarm 500 mg, tabletki, 50 szt.

Produkt leczniczy do stosowania w leczeniu bólu o łagodnym do umiarkowanego nasilenia lub/i gorączki.

zdjęcie produktu Maść bursztynowa

Maść bursztynowa (Farmina), 20 g

Zawarte w bursztynie bałtyckim związki z grupy terpenów działają rozgrzewająco. Wspomagają w stanach reumatycznych, rozluźniają mięśnie wokół stawów i poprawiają ukrwienie skóry.

zdjęcie produktu Aspicam Bio

Aspicam Bio 7,5 mg, tabletki, 10 szt.

Produkt leczniczy zawierający substancję meloksykam należącą do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych.

zdjęcie produktu Prel Red

Prel Red Plaster rozgrzewający, 1 szt.

Kosmetyk – hydrożelowy plaster rozgrzewający najnowszej generacji, oparty na innowacyjnej formule Hydronique. Idealny do zastosowania w okolicach krzyża, karku lub pleców. 

zdjęcie produktu Maść z arniki

Maść z arniki (Elissa), 10 g

Lek Maść arnikowa jest tradycyjnie stosowany w stłuczeniach, skręceniach z obrzękiem oraz dolegliwościach reumatycznych, do łagodzenia objawów po ukąszeniach owadów.

zdjęcie produktu Icemix

Icemix Aerozol, sztuczny lód, 400 ml

Preparat - sztuczny lód ICEMIX jest środkiem znieczulającym, przeznaczonym dla sportowców. łagodzącym skutki kontuzji, zwichnięć stawów, stłuczeń mięśni i innych urazów oraz stosowanym do terapi kriogenicznej.

Kompres żelowy Zimno/ciepło, żółty, 8x12cm, 1szt

Kompres żelowy zimno/ciepło o wymiarach 12 x 8 cm. Kompresy są przystosowane do wielokrotnego użytku.

Kompres żelowy Zimno/ciepło, zielony, 8x12cm, 1 szt

Kompres żelowy zimno/ciepło o wymiarach 12 x 8 cm. Kompresy są przystosowane do wielokrotnego użytku.