Mięśnie i stawy

Twój wybór:

Oleum Camphoratum Płyn, (Avena), 30 g

Olej kamforowy (Oleum Camphoratum) to produkt leczniczy stosowany miejscowo na skórę przy bólach mięśniowych oraz stawowych. Lek można stosować u osób dorosłych oraz dzieci powyżej 6 roku życia.

zdjęcie produktu Paracetamol

Paracetamol 250 mg, czopki, 10 szt.

Produkt leczniczy do stosowania w bólu i gorączce różnego pochodzenia oraz do objawowego leczenia stanów grypopodobnych i przeziębienia.

zdjęcie produktu Paracetamol Aurovitas

Paracetamol Aurovitas 500 mg, tabletki, 50 szt.

Preparat zawiera paracetamol, lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. 

Panaprex 500 mg, tabletki powlekane, 12 szt.

Panaprex to lek przeciwbólowy oraz przeciwgorączkowy. Produkt wskazany w leczeniu gorączki (w przeziębieniu, grypie) oraz w objawowym leczeniu bólu różnego pochodzenia o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.

Oleum Camphoratum Płyn, (Hasco), 30 g

Olej kamforowy to lek stosowany zewnętrznie, na skórę, powodujący miejscowe przekrwienie. Produkt leczniczy stosuje się w bólach mięśniowo-stawowych. Lek jest przeznaczony dla dorosłych oraz dzieci w wieku powyżej 6 lat.

Paracetamol Accord 500 mg, tabletki, 24 szt.

Lek Paracetamol Accord jest stosowany w celu łagodzenia bólu i obniżania gorączki.

zdjęcie produktu Paracetamol  Biofarm

Paracetamol Biofarm 500 mg, tabletki, 20 szt.

Paracetamol Biofarm to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. 

Aspirin 500 mg, tabletki, 10 szt. (import równoległy Delfarma - Litwa)

Aspirin to znany od lat i sprawdzony lek na gorączkę oraz bóle o małym lub umiarkowanym nasileniu np. ból głowy, czy też bóle towarzyszące przeziębieniu. 

Spirytus mrówczany Płyn, 50 g

Lek Spirytus mrówczany jest roztworem o działaniu ściągającym, przeznaczonym do użytku zewnętrznego.

zdjęcie produktu Pokrzywa Fix

Pokrzywa Fix 1,5 g, 30 saszetek (Polpharma)

Produkt leczniczy w postaci ziół do zaparzania w saszetkach, łagodzący ból stawowy o małym nasileniu oraz pomocniczo stosowany w dolegliwościach układu moczowego.