Mięśnie i stawy

Twój wybór:
zdjęcie produktu Pyralgina Termo Hot

Pyralgina Termo Hot Plaster silnie rozgrzewający, 1 szt.

Pyralgina Termo Hot to silnie rozgrzewający plaster, stosowany w przypadku bólów mięśni m.in. pleców.

Paracetamol Filofarm 500 mg, tabletki, 20 szt.

Produkt leczniczy do stosowania w leczeniu bólu o łagodnym do umiarkowanego nasilenia lub/i gorączki.

zdjęcie produktu Paracetamol Biofarm

Paracetamol Biofarm 500 mg, tabletki, 10 szt.

Paracetamol Biofarm to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. 

Oleum Camphoratum Płyn, (Avena), 10 g

Olej kamforowy (Oleum Camphoratum) to produkt leczniczy stosowany miejscowo na skórę przy bólach mięśniowych oraz stawowych. Lek można stosować u osób dorosłych oraz dzieci powyżej 6 roku życia.

zdjęcie produktu Spirytus mrówczany

Maść kamforowa (Avena), 20 g

Maść kamforowa (Camphorae unguentum) to lek stosowany jako środek rozgrzewający przy łagodnych bólach mięśniowych czy nerwobólach oraz pomocniczo w przeziębieniach. Maść można stosować u dorosłych i dzieci w wieku powyżej 6. roku życia.

Paracetamol Polfa-Łódź 500 mg, tabletki, 20 szt.

Produkt leczniczy do stosowania w leczeniu bólu o łagodnym do umiarkowanego nasilenia lub/i gorączki.

Spirytus kamforowy Płyn, (Avena),100 g

Spirytus kamforowy (łac. Camphorae spiritus) to stosowane przez naszych dziadków remedium na bóle mięśniowo-stawowe.

zdjęcie produktu Naproxen

Naproxen Tabletki (Aflofarm), 200 mg, 10 szt

Naproxen Aflofarm to lek przeciwbólowy stosowany w bólach towarzyszących chorobom mięśni i stawów.

zdjęcie produktu Ibuprofen LGO

Ibuprofen LGO 200 mg, tabletki powlekane, 10 szt

Substancja czynna leku Ibuprofen LGO jest ibuprofen.
Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (tzw. NLPZ) działających przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.