Zdjęcie produktu Ibuprofen  LGO

Ibuprofen LGO 400 mg, tabletki powlekane, 10 szt

Lek o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym

3,98

Kategorie:
Przeziębienie i grypa » Gorączka » Tabletki
Mięśnie i stawy » Ból mięśni
Mięśnie i stawy » Bóle stawów » Bóle stawów - preparaty doustne
Przeciwbólowe » Ból głowy
Przeciwbólowe » Ból zęba
Przeciwbólowe » Bóle menstruacyjne
Przeciwbólowe » Migrena
Przeciwbólowe » Reumatyzm

Lek stosowany jest w leczeniu:
- bólu różnego pochodzenia o nasileniu małym do umiarkowanego: bólu głowy, migreny, bólu zębów, bólu napięciowego, bólów mieśniowych, stawowych i kostnych, bólów towarzyszących grypie i przeziębieniu, nerwobóli.
- gorączki różnego pochodzenia (min. w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych choób zakaźnych) 
- boslesnego miesiączkowania.

Lek o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym Niezbyt często: niestrawność, ból brzucha, nudności, bóle głowy, pokrzywka, świad
Rzadko: biegunka, wzdęcia, zaparcia, wymioty, zapalenie błony śluzowej żoładka, zawroty głowy, bezsenność, podbudzenie, rozdrażnienie lub zmęczenie
Bardzo rzadko: pogorszenie zapalenia okrężnicy i choroby Crohna, choroba wrzodowa żołądka (i) lub dwunastnicy, perforacja i krwawienia z przewodu pokarmowego, ostra niewydolność nerek, martwica części nerek z obrzękami, zwłaszcza podczas długotrwałego stosowania, zaburzenia wątroby, niedokrwistość, zmniejszenie liczby białych krwinek i płytek krwi, zmniejszenie  liczyby liczby białych krwinek.

Dzieci w wieku poniżej 12 lat, uczulenie na którkolwiek ze składników preparatu, przeciwwskazania do przyjmowania leków z grupy NLPZ

Dawka początkowa to 1 tabletka, następnie w razie potrzeby po 4h można przyjąć kolejną tabletkę. Nie stosować więcej niż 3 tabletki

Ibuprofenum 400mg

Kupujący Ibuprofen LGO, 400 mg, tabl.powl., 10 szt,bl
Kupowali również