tag: witamina b12

zdjęcie produktu Novativ Witamina B12 forte

Novativ Witamina B12 forte Tabletki, 120 szt

Witamina B12 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Odgrywa rolę w procesie podziału komórek. Dodatkowo pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny.

zdjęcie produktu Pregna Plus

Pregna Plus Kapsułki, 30 szt.

Suplement diety dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, zawierający rekomendowane składniki: kwas foliowy, żelazo, jod, witaminę D oraz kwas omega-3, DHA.

zdjęcie produktu Doppelherz

Doppelherz Tabletki, 30 szt.

Suplement diety stanowiący źródło magnezu. Wspomaga funkcjonowanie organimu, szczególnie w okresach przemęczenia i intensywnej pracy.

zdjęcie produktu Gold-Vit B Forte

Gold-Vit B Forte Tabletki powlekane, 60 szt

Suplement diety ułatwiający pokrycie zapotrzebowania organizmu na witaminy z grupy B, w szczególności w okresie wzmożonego zapotrzebowania na te składniki, będącego wynikiem osłabienia organizmu, przebytych chorób, w okresie rekonwalescencji lub zwiększonego wysiłku fizycznego.

zdjęcie produktu Naturell Witamina B12 forte

Naturell Witamina B12 forte Tabletki do ssania, 60 szt

Preparat Naturell Witamina B12 FORTE w formie tabletek do ssania uzupełnia dietę w witaminę B12.

zdjęcie produktu Naturell Witamina B12

Naturell Witamina B12 Tabletki do ssania, 60 szt

Naturell witamina B12 to suplement diety o wysokiej zawartości witaminy B12, w formie tabletki do ssania INSTANT.

zdjęcie produktu Sideral

Sideral 20 kapsułek po 350 mg

SiderAL® to suplement diety w formie kapsułek zawierający żelazo sukrosomalne (Sucrosomial® Iron) 14 mg, witaminę C oraz witaminę B12 przeznaczony do uzupełnienia diety u osób akceptujących formę kapsułkową. 

zdjęcie produktu Plusssz Żelazo+Multiwitamina

Plusssz Żelazo+Multiwitamina Tabletki musujące, wiśniowo- pomarańczowe, 24 szt

Suplement diety w formie tabletek musujących o smaku wiśniowo - pomarańczowym. Nie zawiera cukru. Zawiera substancje słodzące. Może być spożywany przez diabetyków. Posiada technologię ACTILEASE, która gwarantuje najwyższą jakość i optymalne przyswajanie.

Plusssz Żelazo + Multiwitamina to połączenie żelaza z dzienną dawką 10 najważniejszych witamin (*% realizacji Referencyjnych Wartości Spożycia), które przyczyniają się do wzmocnienia kondycji organizmu, szczególnie w okresie menstruacji.

 

zdjęcie produktu Plusssz Minerały+Multiwitamina

Plusssz Minerały+Multiwitamina Tabletki musujące, pomarańczowo- grejpfrutowe, 24 szt

Plusssz Minerały + Multiwitamina to specjalistyczny preparat zawierający niezbędne dla organizmu minerały oraz kompleks 10 najważniejszych witamin w dziennej dawce (*% dziennych Referencyjnych Wartości Spożycia).

Suplement diety w formie tabletek musujących o smaku pomarańczowo - grapefruitowym, który zawiera substancje slodzące. Może być spożywany przez diabetyków. Posiada technologię ACTILEASE, która gwarantuje najwyższą jakość i optymalne przyswajanie.

zdjęcie produktu Cholester

Cholester Tabletki, 30 szt

Cholester - suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych pragnących zadbać o utrzymanie odpowiedniego poziomu cholesterolu we krwi. Zawiera monakolinę K, kwas foliowy i witaminy z grupy B.