tag: witamina c

zdjęcie produktu Aspirin C

Aspirin C Tabletki musujące, 400 mg + 240 mg, 10 szt

Preparat stosowany w dolegliwościach towarzyszących grypie i przeziębieniu.

zdjęcie produktu Scorbolamid

Scorbolamid Drażetki, 20 szt

Scorbolamid to unikalna kompozycja 3 składników, które nie tylko wzmacniają odporność (witamina C i rutozyd), ale przede wszystkim skutecznie likwidują pierwsze objawy przeziębienia i grypy (salicylamid).

zdjęcie produktu Cebion

Cebion krople 100mg/1ml 30ml

Krople Cebion stosuje się w celu uzupełnienia codziennej diety w witaminę C, a także by zapobiec powstawaniu jej niedoboru. Preparat jest wskazany również w przypadku niedokrwistości, oparzeń, stanów zapalnych skóry, błon śluzowych, układu oddechowego, pokarmowego, nerwowego i moczowego oraz stanów uczuleniowych. Krople Cebion są zalecane dla dzieci.

zdjęcie produktu Aspirin C

Aspirin C Tabletki musujące, 400 mg + 240 mg, 20 szt

Objawowe leczenie dolegliwości bólowych o małym i (lub) umiarkowanym nasileniu.

zdjęcie produktu Juvit

Juvit krople 100mg/1ml 40ml

Krople Juvit C stosuje się w celu uzupełnienia codziennej diety w witaminę C, do leczenia stanów jej niedoborów oraz zapobiegania ich powstawaniu. Preparat wspomaga również profilaktykę chorób wywołanych niedoborem witaminy C. Produkt jest wskazany także przy diecie ubogiej w witaminę C, zwłaszcza u niemowląt karmionych sztucznie. Krople Juvit C są szczególnie zalecane dla dzieci.

zdjęcie produktu Apap Przeziębienie FAST

Apap Przeziębienie FAST Tabletki musujące, 10 szt

APAP Przeziębienie FAST to musująca formuła leku, która szybko zwalcza objawy przeziębienia i grypy, takie jak podwyższona temperatura, ból gardła, ból głowy, bóle mięśni i bóle kostno-stawowe. Obecna w preparacie witamina C niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.

zdjęcie produktu Calcium +Vitaminum C

Calcium +Vitaminum C Tabletki musujące, pomarańczowe, 20 szt

Calcium + Witamina C  to suplement diety o smaku pomarańczowym. Zawiera substancje słodzące. Zawiera źródło fenyloalaniny. Produkt może zawierać śladowe ilości laktozy (z mleka). Produkt może być stosowany przez diabetyków.

Pokrywa 1/3 dziennego zapotrzebowanie organizmu dorosłego człowieka na wapń i 75% na witaminę C.

zdjęcie produktu Witamina C 600 mg Activ

Witamina C 600 mg Activ Tabletki, 30 szt

Suplement diety w formie tabletek o przedłużonym uwalnianiu do organizmu zawierających wysoką zawartość witaminy C

zdjęcie produktu Rutinoscorbin

Rutinoscorbin Tabletka powlekana, 25 mg + 100 mg, 90 sztuk

Rutinoscorbin jest lekiem doustnym stosowanym w stanach niedoboru witaminy C, w stanach zwiększonego zapotrzebowania na witaminę C (przeziębienia, zakażenia wirusowe w tym grypa) oraz pomocniczo w nadmiernej przepuszczalności naczyń.

zdjęcie produktu Herbitussin Kaszel i Gardło

Herbitussin Kaszel i Gardło Pastylki do ssania, 12 szt

Herbitussin pastylki na Kaszel i Gardło suplement diety powstał na bazie sprawdzonej receptury, inspirowanej doświadczeniem mnichów i najnowszymi osiągnięciami naukowymi.