Zdjęcie produktu Theraflu Zatoki

Theraflu Zatoki Proszek do sporządzenia roztworu doustnego, 14 saszetek

26,49

Kategorie:
Przeziębienie i grypa » Zatoki

Tagi:
fenylefryna, proszek, novartis, katar, zatkany nos, zapalenie zatok, ból głowy, paracetamol
  • Leczenie objawowe dolegliwości związanych z chorobami zatok.
  • Udrażnia nos i zatoki.
  • Zmniejsza ból głowy i zatok.

  • Leczenie objawowe dolegliwości związanych z chorobami zatok takich jak: ból głowy, niedrożność zatok i nosa przebiegająca z bólem oraz objawami przekrwienia i obrzęku błony śluzowej. Działa przeciwgorączkowo, łagodzi objawy przeziębienia i grypy (dreszcze, bóle mięśni i głowy).
    Lek wieloskładnikowy zawierający substancje czynne:
  • paracetamol działający przeciwbólowo i przeciwgorączkowo 
  • chlorowodorek fenylefryny zmniejszający obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa i zatok.

  • Theraflu Zatoki po rozpuszczeniu w wodzie tworzy gorący, aromatyczny napój.
    Działa przeciwgorączkowo, łagodzi objawy i przeziębienia i grypy (dreszcze, bóle mięśni i głowy).
    przeciwbólowe
    udrażnia nos
    przeciwgorączkowe
  • Lek przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
  • Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25 °C.
  • Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej wody. Przyjmować doustnie w postaci gorącego napoju. Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki.
    W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę tę można powtórzyć po 4-6 godzinach. W ciągu doby można przyjąć zawartość 3 saszetek.
    Zgodnie z przedstawionym schematem dawkowania preparat można stosować nieprzerwanie wyłącznie przez 5 kolejnych dni.
    Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat 1 saszetka co 4-6 godzin. W ciągu doby można przyjąć maksymalnie zawartość 3 saszetek. Zawartość 1 saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody. Przyjmować doustnie w postaci gorącego napoju. Lek Theraflu Zatoki powinien być stosowany co 4 - 6 godzin. W ciągu doby można przyjąć zawartość 3 saszetek. Jeżeli objawy chorobowe nie ustąpią w ciągu 5 dni należy skontaktować się z lekarzem.   Uwaga! Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.
    Lek zawiera paracetamol.
    1 saszetka zawiera 14,85 g proszku do sporządzania roztworu doustnego o naturalnym aromacie cytrynowym.
    1 saszetka zawiera: paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg oraz substancje pomocnicze w tym: 12,6 g sacharozy, żółcień pomarańczową i 42,2 mg sodu
    paracetamol
    chlorowodorek fenylefryny

    Podobne produkty do Theraflu Zatoki,650 mg+10 mg,pr.d/sp.roztw.doust,14 saszet.

    Kupujący Theraflu Zatoki,650 mg+10 mg,pr.d/sp.roztw.doust,14 saszet.
    Kupowali również